Skocz do zawartości

silnik i elektryka problemy HELP


serfer

Rekomendowane odpowiedzi

dobra sytuacja jest taka:

silnik: posiadam e36 1,8 is , jak jest zimny to wali jakiś zawór i silnik jakby szarpał i miał mnieszą moc no nie wkreca sie tak na obroty po rozgrzaniu zachowuje sie bardzo dobrze mechanik jakiś tam powiedzial zeby przepłukać silnik jakimś plynem i zmienić olej co wy na to i jaki olej polecaci ma przejechane ponad 200tyś i teraz ma mineralny shela ale moze polecicie inny co? A i jak sie jedzie na jedynce bez gazu to szarpie nie ma plynności jazdy.

elektyrka: to jest fenomen normalnie a mianowicie sytuacja jest taka, jeżeli drzwi w samochodzi są otwarte to wszystko działa natomiast po zamknieciu drzwi nie działa nic a mianowicie elektryczne szyby szyberdach lusterka wystarczy uchylić drzwi i działa fajna akcja co ?? Jak temu zaradzić ? Szału można dostać

Pomocy

życie zaczyna sie od 200km/h

http://royy.net/~serfer123/bmw/7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witram

Glowa do gory :D

Pierwsza rzecz to faktycznie wymien olej a na jaki to Ci nie doradze w kazdym badz razie nie mineral.O olejach bylo bardzo duzo i sam wyciagnij wnioski.

Co do samego walenia na zimnym to tak na oko chyba sie nie da postawic diagnozy /popychacz ,zawor //?

dobrze by bylo obejrzec walek i reszte .

Co do elektryki to sprawdz wszystko a zacznij od odlaczenia wylacznika ,ktory jest uruchamiany przez drzwi.to sie nasuwa samo przez sie.Jezeli pomoze to bedziesz prawie w domu :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej elektryki to juz bylem u jednego elektryka a raczej pseudo elektryka chyba bo nie mogl dojsc czego to wina i zrobil cos takiego ze komputer widzial ze caly czas są drzwi otwarte no i dobra wszystko działało ale ja nie mam zamków w drzwiach tylko na pilota centralke i wtedy nie mogłem zamnknac samochodu no komedia normalnie i wrocilem do normy a on mi powiedzial ze to musi byc wina ktoregoś moduł od elektrycznych szyb no nie wiem juz sam jak sie za to zabrac ludzie wiecej propozycji przosze HELP :cry2:

życie zaczyna sie od 200km/h

http://royy.net/~serfer123/bmw/7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posty czytałem no może nie wszystkie ale nie spotkałem sie z takim prablemem jaki ja mam z tą elektryką wiec nadal prosze o POMOC

a co do oleju jaki mam teraz zalać to też mam niezly problem bo widze ze ile ludzi tyle pomysłów jezdze na mineralnym i wyczytalem ze to zle ale jak bym chciał zmienić teraz na inny syntetyk czy półsyntetyk to tez mi może paść silnik wiec juz sam nie wiem co mam zrobić hmmmmm :cry2:

ogólnie to widze masakra i nikt sie nie kwapi żeby POMÓC

życie zaczyna sie od 200km/h

http://royy.net/~serfer123/bmw/7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ja sie nad toba zlituje :D

Zalej sobie na poczatek jais polsyntetyk i nie martw sie o silnik.Ja swoj zalalem od razu 5W40 i jest ok.Jesli chodzi o elektryke to po otwarciu drzwi sprobuj poszukac bezpiecznika ,ktory od[powiada za oswietlenie deski i zobacz po wyjeciu co bezie sie dzialo .Byc moze sterownik drzwi jest jakos wlaczony w obwod deski lub na odwrot.

Badz cierpliwy na pewno ktos Ci pomoze

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co

co do elektryki to chyba padł ten moduł od elektrycznych szyb tylko mam do tego takie pytanka czy kazda szyba ma swoj moduł gdzie sie wogole jak coś znajduje ten moduł elektrycznych szyb i w jakich granicach cenowych jak coś moge go kupić ??? pomocy :?: :mad2:

życie zaczyna sie od 200km/h

http://royy.net/~serfer123/bmw/7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.