Skocz do zawartości

Jakie dodatkow czesci potrzebne do zamiany na Zderzak M5


SaluCK

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

jesli byl juz ten temat to sorry i prosze o link, ja nie znalazlem.

 

Kupilem przedni zderzak od M5 i chcialbym go zalozyc ale z tego co mi wiadomo potrzebuje zmienic nie tylko zderzak ale rowniez pare czesci. czy ktos orientuje sie dokladnie jakie czesci trzeba koniecznie kupic? moze ktos ma juz to za soba?

wiem na pewno ze potrzeba: oslony silnika od dolu, te male nadkola tuz za zderzakiem po lewej i prawej, wloty powietrza do hamulcow...

 

Wlasnie tu mam tez pytanie poniewaz zderzak od M5 nie jest przystosowany do wlotow powietrza do hamulcow, jest jak je wogole przymocowac?

 

dzieki za pomoc

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W mojej poprzedniej e39 przechodziłem ten zabieg. Części które trzeba wymienić to;

 

1. Kanały powietrzne do tarcz hamulcowych

2. Przednie części nadkola

3. Osłona silnika

4. Wtyczki od halogenów gdyż w M5 są inne.

 

Pozdrawiam.

Sprzedam nową uszczelkę miski olejowej Elring do silników M50, M52 Vanos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam. W mojej poprzedniej e39 przechodziłem ten zabieg. Części które trzeba wymienić to;

 

1. Kanały powietrzne do tarcz hamulcowych

2. Przednie części nadkola

3. Osłona silnika

4. Wtyczki od halogenów gdyż w M5 są inne.

 

Pozdrawiam.

 

a jak jest z tymi kanalami powietrznymi bo jak patrze do ja mam zdezak do m5 nie do m paket, czyli na tej kratce nie ma nic, i tu mam problem poniewaz w m5 nie bylo w ogole kanalow do chlodzenia tarcz z czym wiaze sie to ze przednie czesci nadkola nie maja tych wlotow. slyszalem wiele razy opinie ze sa one tez sbedne w normalnym modelu poniewaz tarcze i tak wystarczajaca sa chlodzone, tu prosze o opinie.

 

jeszcze mam pytanie, w m pakiecie przy lewym reflektorze przeciwmgielnym powinniec byc wlot do chlodzenia chyba alternatora, jak to rozwiazales?

 

dzieki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.