Skocz do zawartości

530d problem z elektryka


ROBERT F1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

mam e39 530d kombi z 2001r może ktoś już miał taki problem

wsiadłem rano do auta i wyskoczył mi komunikat ze nivo nie aktywne do tego nie działa jeszcze podgrzewanie foteli oraz przycisk od klimatyzacji max ale klima normalnie działa było tak przez tydzień potem jeden dzień ok i znowu to samo może ktoś wie gdzie tego szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No proszę jaki kolega zaradny i samowystarczalny - sam się zapytał i sam sobie odpowiedział :mrgreen:

Ale dopszsz... Przyda się dla potomnych wskazówka :)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moze mi ktos pomoze , nie dziala sterowanie centralnym z pilota(klucza) , klucz probowalem juz kodowac nie pomagaly zadne sposoby . Dziala sterowanie od wewnatrz auta . Pierwszymi objawami albo problemami bylo wlaczanie sie samo alarmu , centralny z pilota dzialal nawet dobrze . Potem siadl calkowicie i nie dziala , kluczem zamykam a o to nie chodzi zeby miec centralny i nie moc go zamknac pilotem , nie wiem morze jest to blachy temat ale dla mnie duzy problem .Przed ruszeniem do magika sprobuje rad kolegow dzieki za wszystkie

siemka dla fanow BMW

HIGHLANDER 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze podsunę Ci inny sposób - weź auto i pojedź w jakieś miejsce gdzie nie ma budynków, nadajników,przekaźników. Tam spróbuj zakodować kluczyk. Ja ostatnio się zaskoczyłem jak pod marketem, w terenie dość mocno zagęszczonym nie mogłem zamknąć auta. Nie reagował nic na pilota. Próbowałem zakodować kluczyk i nic. Zadzwoniłem do jednego gościa z serwisu BMW i powiedział, że być może w miejscu gdzie stoję są duże zakłócenia i one powodują, że nie mogę zakodować kluczyka. Kiedy pojechałem do domu to pod domem bez najmniejszego problemu kluczyk się zakodował i działa do dziś bez problemu :norty:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.