Skocz do zawartości

Złacze obd2 w e53

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Moze mnie ktos pokierowa gdzie szukac zlacza obd2 w x5 3.0d z 2003????

Musze cos odkrecic, czy jest widoczne. Mile widziana fotka.

Pozdrowienia dla all

Opublikowano
Nie ma go przypadkiem po lewej stronie u dołu deski rozdzielczej ?
Opublikowano
W moim jest właśnie tam gdzie mówi Astro.
Trzy największe litery w całym uniwersum: B M W
Opublikowano
  • Autor

Pod ta zaslepka zaraz za tym niby schowkiem???? Czy tam dalej obok pedalow za ta plastikowa oslona, ktora trzeba odkrecic?????

 

dzieki

Opublikowano
Pod ta zaslepka zaraz za tym niby schowkiem???? Czy tam dalej obok pedalow za ta plastikowa oslona, ktora trzeba odkrecic?????

 

dzieki

 

Nie chce mi się iść do garażu robić zdjęcia ...

 

niby schowkiem ? gdzie jest niby schowek ? W E39 coś takiego pamiętam po lewej stronie u dołu deski, ale w E53 nie mam tam schowka tylko właśnie OBD (to jest zasłonięte jakąś klapką jeśli dobrze kojarzę, nie powinna być duża bo tam tylko gniazdo się znajduje )

Opublikowano
...(to jest zasłonięte jakąś klapką jeśli dobrze kojarzę, nie powinna być duża bo tam tylko gniazdo się znajduje )

na tej klapce jest napis OBDII.

Opublikowano
  • Autor

Ok. Mam znalazlem.

W mojej x5 jest taka poleczka - dokladnie jek w e39, i OBD2 jest za nia. Okazalo sie ze moj poprzednik troszeczke ulepszyl sobie dol deski montujac taka polke (miejse na CB) i OBD zostalo zakryte. Wystarczylo odkrecic 2 srubki troche wysunac i gniazdo jest. Ale dzieki serdeczne za ukierunkowanie miejsca.

Pozdrawiam i prosze moda o zamkniecie i usuniecie mojego tematu.

Opublikowano

Witam,

 

Ja proponuje temat zostawić dla potomnych(inni też mogą kiedyś tego szukać),zaś ciebie "adriano" poproszę o zięcia tej półeczki niby na CB radio.Może i Ty zechcesz pomóc innym??

 

SPOKOO

Opublikowano
Oto fotka..

Moim zdaniem bardzo dobre miejsce na cb wymslim poprzedni wlascieciel :)

http://img227.imageshack.us/img227/6105/x5h.jpg

 

W tym miejscu miałem małą półeczkę w E39 i gdy przesiadłem się do E53 bardzo mi jej brakowało :(

Tak czy inaczej w X5 wolałem umieścić CB pomiędzy tunelem a fotelem pasażera, nie ingerując w budowę auta :)

Opublikowano

Faktycznie w E39 ta półeczka była rewelacyjna :)

Ja też mam CB między fotelem, a tunelem.

Trzy największe litery w całym uniwersum: B M W

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.