Skocz do zawartości

Czy to zagra w sedanie? 250w rms


FazZzeeR-O

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! A wiec zacznijmy od tego co juz mam:

radio peiying py-8118dvd - po cenie jak widac

przod: soprany herza + boschmany 500 5-star 13 cm 60w rms 4ohm 5.25"

tyl: jakies badziewie tyu 3 w 1 16 cm

Jak widac nie jestem audiofilem ale o dziwo nie gralo to zle nawet fajnie potrafilo lupnac patrzac na paragony za ten sprzet.

Mam sedana e36 bez podlokietnika.

 

Okazyjnie wyrwalem od znajomego (teraz juz nie wiem czy sie oplacalo to brac) Fusion Reactor RE-PK1120 + wzmacniacz RE-AM45020

http://www.pixmania.pl/pl/pl/1543923/ar ... bwoof.html

Fusion Reactor RE-PK1120 zawiera 1 obudowę z subwooferem o 30 cm

wzmak: Moc RMS : 250 Wat

 

Zestaw bez kabli kosztowal mnie 200 zl

 

 

Teraz pytanie do doswiadczonych z car audio w e36:

 

Czy to zagra? Czy bass bedzie przebijakl sie do kabiny? Czy trzeba wywalic glosniki z tylnej polki? jaki bedzie efekt tego 250w rms? Czy w ogole akcja jest warta tego calego zamieszania? Dodam ze mam jeszcze mozliwosc zwrotu a wiec prosze o szybkie konkretne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz blaupunkt gta 4 750 w i tube blaupunkt 450w. Powiem ci ze słychać nawet tą tube tyle ze ja mam bardziej wyciszone auto niz twoje e36, wiec na bank ci bedzie ten sprzęcik grać. Jak miałem e30 to powiem ze grało niemiłosiernie a w e38 juz tak nie gra ale jest wystarczająco. Nie masz co sie zastanawiać tylko montuj i zobaczysz jak zagra.ładnie sobie wyregulujesz wszystko i bedzie ładnie grać.
Pomocy potrzebuje każdy a zarazem każdy powinien jej udzielać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam w sedanie standardy głosnków tylko że przerobiłem tylne boczki i tam wsadziłem gwizdki takie co w przednich drzwiach. Mam zabudowę bagarznika a głośnik to 250WAT max :lol: 160RMS. Głośnik ltc czy jakoś tak. Wzmak MAGNAT po zmostkowaniu daje ok 160-170RMS. Chyba za dużo bo jak podkręce to bardziej kipi jiż daje bas. Ale takl to śmiga i łupie nieżle. Co lepsze niesłychać tego tak bardzo na zewnątrz.

 

A ktoś się może oriętuje dlaczego głośniki mi pierdza jak podkręce głosniej? Tak jakby gdzieś sie zwarcie robuio. Nie jest to przepalenia głośników bo zaczeło sie to dziać jak podłączyłe dwa dodatkowe głosniki, jak je odłączo to nie słychać jak podłącze i pogłośnie to we wszystkich głośnikach słychać jak pogłośnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie podłączyłeś dodatkowe głośniki równolegle z istniejącymi za czym idzie zmniejszenie impedancji i wzmaczniacz sie przesterowuje. Finalnie może to doprowadzić do uszkodzenia końcówki we wzmaku jeżeli nie jest przewidziany na niższą impedancję obciążenia - ot możliwa przyczyna "pierdzenia".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja podłączyłem to pod radio. Orginalnie E36 na podłączone po dwa głośniki na stronę z przodu i po jednym na tył. Ja dołożyłe po jednym na tył i nan dwa na stronę na tył. Właśnie te orginalne gwizdki dołożyłem na tył. Czy istnieje taka możliwość że podłączyłem przewody odwrotnie lub przewody są stare lub słabe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.