Skocz do zawartości

Przekładka BMW E36 Z angola na wersje Europejska.


bogu7020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Planuje kupić BMW E36 z anglii. Chciałbym się dowiedzieć czy opłaca się robić przekładkę, Czy bardzo duzo jest przy tym roboty (trzeba spawać?), Trzeba zakładać nową instalacje elektryczną czy wystarczy ją tylko przełożyć i jakie częsci będe potrzebował do przekładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jest obszerne forum internetowe traktujące wyłącznie o przekładkach angoli, tam możesz zapytać o konkretne części potrzebne do tego zabiegu. Roboty jest sporo, choć z tego, co pamiętam, spawać nie trzeba. Wiązka na pewno nie podejdzie.

Temat przekładek był poruszany kilka razy tutaj na forum, po wymianie argmentów merytorycznych, po jakimś czasie zawsze kończyl się kłótniami i wyzwiskami. Taki to emocjonalny temat :D.

Dla mnie osobiście, nawet jakbym dostał angola za darmo, to nie chciałoby mi się bawić w przekładkę. Bilans poniesionych kosztów do uzyskanego efektu jest niestety ujemny. Oczywiście mówimy o konkretnej przekładce, od części, przez pełną funkcjonalność, na zwykłym (ale bardzo dla mnie ważnym) wyeliminowaniu wszelkiego pierdzenia i trzeszczenia deski po złożeniu.

 

Wypowiedź swoją opieram na doświadczeniu z użytkowania kilku auta RHD oraz dwóch aut przekładanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herezje :twisted: w e36 smialo mozna przekladke robic nawet sam w garazu zrobilbym w 3 dni z dopieszczeniem szczegolow :twisted:

Wiazka jest do przelozenia w budzie sa wszystkie dziury trzeba wybic blache ale stare otwory wypada zaspawac ewentualnie zanitowac laty uszczelniajac silikonem tez bedzie dobrze :twisted:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem?

Ja śmigałem dwoma takimi przekładkami, dopieszczonymi, robionymi przez właściciela dla siebie. I nie jakiegoś ziomka ze śrubokrętem, co samochodu na oczy nie widział. I zdania nie zmienię.

No i nigdzie nie pisałem, że nie można zrobić przekładki w trzy dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale sa sposoby na to piszczenie deski co prawda sa one rodem z car audio Ale idzie zrobic dobrze :D BMW jest jednym z lepiejprzygotowanych aut do przekladki

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.