Skocz do zawartości

BMW E30 324td nie odpala, zapowietrzony ikład paliwowy?


dominiko19

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając z dłuższej podróży jadąc na rezerwie około 35 km. nagle autko stanęło stwierdziłem,że skończyło się paliwo i zostawiłem je już do rana na miejscu,rano poszedłem po paliwo zalałem i chciałem odpalić kręciłem i kręciłem a auto nie odpaliło w końcu rozładowałem akumulator, jazda na holu też nic nie pomogła. nie wiem co się dzieje ale słyszałem że może być układ zapowietrzony bo psikając w układ dolotowy Plakiem jak to niektórzy doradzają autko odpala na kilka sekund i gaśnie a w wężyku widać niewielki ruch paliwa jakby nie miało siły zassać wyjmowałem już i pływak oczyszczając sitko a także sprawdzałem filtr paliwa który jest czysty i już nie wiem jak go odpalić proszę o pomoc.

Siniek ;)

Wynajem aut do ślubu.

http://www.jaguaremdoslubu.strefa.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
może zapowietrzony a może coś zamarzło w przewodach?? Znowu przyszły mrozy więc klekoty mogą zamarzać. Na przyszłość to nie jeździj o kropelce bo w baku osadza się bardzo dużo wilgoci wtedy i nawet przy minimalnym mrozie możesz nieodpalić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w warsztacie zaciągnąłem go i tak poluzował przewody wtryskiwaczy i kazał ciągnąć go aż przepchnie powietrze kilka razy tak robiliśmy po kilkaset metrówniby coś poszło wężem więc dalej pojechaliśmy przy większej prędkości w trase prawie 4 kilometry i silnik cały czas praktycznie na biegu a tam tylko na tych przewodach wtryskiwacza małe zapocenie...Facet stwierdził że ropa powinna tryskać i prawdopodobnie zatarłem pompe... Też tak sądzicie?

Siniek ;)

Wynajem aut do ślubu.

http://www.jaguaremdoslubu.strefa.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.