Skocz do zawartości

316i Włączenie postojówek po otwarciu auta?


strutututu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest taka możliwośc trzeba kabel sterujący od angels eyes podpiąc pod lampke pod schowkiem

Tu masz filmik jak to zrobic

http://www.youtube.com/watch?v=gwgYvEu7atY

 

też mam podłączone pod postój, a też chciałbym mieć tak jak na filmie fajny efekt :D ale czy jest możliwość podłączenia pod postój i światło w środku jednocześnie ?

http://img69.imageshack.us/img69/4769/dscf7685kopia.jpg

/// BORN ON THE RACETRACK TO LIVE ON THE STREET ///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się nad tym zastanawiam czy jak zepne to jeszcze z swiatłem pod schowkiem to nie będzie za dużo plątaniny kabli chyba że poszukam głównego kabla od sterowania oświetleniem w środku i wtedy tam się podepnę myślę że to będzie najlepsze rozwiązanie. Jak do czegoś dojdę a przy tym moja fura nie pójdzie z dymem hehehe... to dam znac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie, kolega gdzies to na forum pokazywał i pisął o tym, nie znalalzłem ale cytujac jego , zasilanie do ringów wziął z podsufitki ( bo chyba nie miał podsiwetlania nóg) wtedy ringi pala sie jak zamykamy i otwieramy auto. Ringi rownoczenisie sa podłaczone do pozycyjnych( swieca jak sa pozycyjne zapalone) ale w tym momeci zapali sie swiatlo wewnatrz auta( wynika to z prostego polaczenia rownoleglego) dlatego ciagnac zasilanie od wnetrza montujemy diode na plusie , spowoduje to ze kiedy sa pozycyjne zapoalone to nie zapali sie swiatlo w srodku auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny gadget u siebie. Jednak nie ma ringów tylko zwykłe postojówki. Kiedy zamykam auto lub otwieram zapala się postój tylko że o pół tonacji słabiej niż po przekręceniu gałki do jego uruchomienia. Nawet po wyłączeniu silnika i wyłączeniu swiateł(bez zamykania auta) świecą się słabiej postojówki przez jakieś 15-20 s. Gdy natomiast auto jest zamknięte i nacisnę środkowy przycisk na kluczyku zapala się światło wewnątrz i te słabiej świecące postoje. Auto sprowadziłem z niemiec i trochę mnie to ciekawi czy ktoś by się tam bawił w jakieś rzeźby z ciąganiem kabli po całym aucie? Może to kwestia softu? Ja nie mam pojęcia :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam.

Nie tak dawno kupiłem E46 z ringami.

Mam taki problem że gdy zamykam maskę włączają mi się ringi i nie chcą zgasnąć :/

Próbowałem zamykać maskę delikatnie, mocno; bez zmian. Ringi się zawsze zapalają.

Gasną dopiero gdy na chwilę włączę światła i zgaszę, a czasami wyświetla błąd na desce rozdzielczej i jedyne co pomaga to przejechanie się dłuższą chwilę aż błąd zgaśnie.

Ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.