Skocz do zawartości

Modul LM z AHL E60 brak komunikacji, brak skretu swiatel


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

udalo mi sie podlaczyc INPA do mojego BMW e60 530d 218KM. 2003r.

 

zawsze gdy wlacze swiatla w pozycje auto to miga zielona lampka sygnalizuajaca blad. Po podlaczeniu sie pod modul LM(light module) wyskakuje blad ALC(adaptive light control). Wchodzac do modulu ALC udaje sie skasowac ten blad i tylko jednokrotnie mozna wysterowac skret prawej lampy. Pozniej niestety juz nie i z powrotem lapie blad. poczatkowo mowa byla o uszkodzonym SMC. Ale skoro udaje sie raz wysterowac lampe to znaczy ze nie jest uszkodzony. Predzej obstawialbym na spadek napiecia lub cos w ten desen.

A próbując polaczyc sie z LM z AHL (Light Modul with AHL(adaptive head light) wyskakuje blad lacznosci. A wiem ze AHL jest w aucie bo sam juz go wymienialem. problem jednak moze byc taki ze ten AHL nie byl zaadaptowany ani nic. Czy jest mozliwosc adaptacji AHL z poziomu INPY?? Czy trzeba zrobic to DISEM?? Prosze o odpowiedz z instrukcja jak to mozna zrobic.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podłączam się pod temat.

 

Mam ten sam efekt: włączam światła i widzę że prawa lampa podnosi się i za chwilę opada, a zielona dioda swiateł mruga.

Wynik jest taki ze nie Xenony (Dynamic) nie chcą skręcać ;(

Czy to oznacza że mam moduł świateł do wymiany?

 

P.S. Dodatkowo muszę powiedzieć że prawe ringi i żarówka wstecznego też nie działają - pomimo wymiany żarówek na nowe.

Who's got the key to my beema ? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.