Skocz do zawartości

E60 demontaż ramek (chromowanych) z drzwi na zewnątrz.


LUKA WAWA

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

dla zainteresowanych, demontaż ramek na około szyb jest bardzo prosty i zajmuje ok 30 min-1h.

Narzędzia jakie będą wymagane to " młotek " i " klocek drewniany ".

 

Górne ramki jak i dolne są montowane na spinki, w celu demontażu wybijamy listwy za pomocą klocka drewnianego.

Uwaga, ramki powinny być wybijane równomiernie, inny wybijanie poskutkuje pogięciem.

 

Pozdrawiam,

Luka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dla zainteresowanych, demontaż ramek na około szyb jest bardzo prosty i zajmuje ok 30 min-1h.

Narzędzia jakie będą wymagane to " młotek " i " klocek drewniany ".

 

Górne ramki jak i dolne są montowane na spinki, w celu demontażu wybijamy listwy za pomocą klocka drewnianego.

Uwaga, ramki powinny być wybijane równomiernie, inny wybijanie poskutkuje pogięciem.

 

Pozdrawiam,

Luka

 

 

Zgadzam sie z kolega w 100%...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam,

 

Posiadam srebrne ramki na około szyb, natomiast chce się zamienić na czarne, model sedan, jest ktoś chętny ???

 

Zaznaczam że już demontowałem/ montowałem rami bez żadnych uszkodzeń w innym samochodzie, wiec operacja przebiegnie sprawnie.

(potwierdzenie uzyskacie u użytkownika " PAWLA ZZZ ")

Moje ramki są z 2008 i są w idealnym stanie, lecz kolor mi po prostu nie odpowiada.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ze w rogach drzwi ramki zamontowane sa na 2 spinkach i mocno trzymaja wiec przedewszystkim trzeba skupic sie przy ich wybijaniu. Reszta praktycznie zejdzie sama i mozna to zrobic recznie..

 

Dolne ramki nie maja spinek i sa wciskane.. Co ewentualnie tylko dolna ramka z przodu od strony pasazera moze byc osadzona mocniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.