Skocz do zawartości

REJESTRACJA BMW E39


jacek-j250

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli auto sprowadzone to sama akcyza to 18,6% do tego zwolnienie z vat 165zł ,tłumaczenia100-120zł,ewentualnie przegląd100,i rejestracja + ubezpieczenie do akcyzy cene nalicza urząd celnu wg swoich notowan eurotax Jezeli natomiast kupisz auro juz zarejestrowane to płacisz tylko 2% wzbogacenia oczywiscie od cen giełdowych
Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolego ja 2 tygodnie temu za 528i 2000r zapłaciłem samej akcyzy bez mała 2000zł. Auto w/g Eurotaxu warte było ok 18-20 tysiecy PLN. Wesoło nie jest, zwłaszcza, że trzeba do tego dodać ok 1200 zł innych opłat (tłumaczenia, VAT-24, recykling i wydział komunikacji). Mnie np ta rejestracja zachwiała przez moment finansowo, gdyz razem z ubezpieczeniem (max zniżek) OC+AC to prawie 5.000 PLN :(

 

Ale teraz...JAZDA :lol:

KRASNYJ BUMIER

BMW = Bus Metro Walk

Cottage terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Kolego ja 2 tygodnie temu za 528i 2000r zapłaciłem samej akcyzy bez mała 2000zł. Auto w/g Eurotaxu warte było ok 18-20 tysiecy PLN. Wesoło nie jest, zwłaszcza, że trzeba do tego dodać ok 1200 zł innych opłat (tłumaczenia, VAT-24, recykling i wydział komunikacji). Mnie np ta rejestracja zachwiała przez moment finansowo, gdyz razem z ubezpieczeniem (max zniżek) OC+AC to prawie 5.000 PLN :(

Ale teraz...JAZDA :lol:

 

to Cię ubezpieczyciel dobrze wydymał

Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.