Skocz do zawartości

323i klopoty z centralnym zamkiem??


scyzoryk29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o pomoc mam 323i e46 99r,mam problem z centralnym zamkiem-najpierw zacinal sie raz na 2 miesiace tzn zamykal nie chcial otworzyc.teraz otwiera ((oczywiscie z kluczyka,mam ten z 3 przyciskami))ale jak tylko sie przejade i sie nagrzeje zamknie ale juz nie otworzy.Niedziala tez przycisk na konsoli srodkowej nie mozna drzwi otworzyc od srodka-klamki nie otwieraja.Wymienilem modul komfortu na taki z takimi samymi numerami-dalej jest to samo!! :mad2: co robic moze ktos ma jakies doswiadczenia?dodam ze swiatlo w srodku sie zapala a jedyne co sie otwiera to bagaznik-przy otwieraniu slychac ciche "klik"-mam tez wymieniony zamek w drzwiach od kierowcy(pozostalosc po probie wlamu)-wiec ten drugi kluczyk otwiera mi tylko drzwi kierowcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a jak wsadzasz kluczyk do zamka i otwierasz auto z klucza to masz cos takiego ze Ci otwiera wszystkie zamki i zapala sie swiatło w aucie?

Jezeli z klucza recznie otwieraja Ci sie tylko twoje drzwi(mechanicznie) i nie chodzi guzik od centralnego ryglowania drzwi, no to ewidentnie modół. słuchaj spr w inpie moze jakiś bład znajdziesz i go usuniesz, a jak nie to moze trzeba zadaptować nowy modół.

Niech inni koledzy sie wypowiedza ale wydaje mi sie ze MOdół centralnego jest przyczyną problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.