Skocz do zawartości

GDZIE jest tuner radiowy bm24 lub bm54 w e46 touring


bombel269

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy czy możecie mi powiedzieć gdzie dokładnie znajduje się tuner radiowy bm24 lub bm54 jak powinien być zamontowany i gdzie dokładnie w e46 kombi po lifcie touring proszę o jakieś foto ponieważ nie wiem gdzie był zamontowany miałem rozkradziony cały tył taką kupiłem i nie wiem gdzie powinien być. poniżej foto ale nie wiem gdzie jest tuner widzę tuner tv widzę czytnik mk 3 lub 4 oraz zmieniarkę ale gdzie jest tuner czekam na odpowiedz z jakimiś fotkami

http://img707.imageshack.us/img707/8443/c102652877.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 6 lat później...

Witam,

Temat jest bardzo stary ale chciał bym go odświeżyć, żeby dowiedzieć się czy moje podejrzenia są słuszne i może być przyczyną uszkodzony tuner radiowy.

Mam navi z dużym wyświetlaczem, ekran jest widoczny i można obsługiwać menu przyciskami z prawej strony. Natomiast po wciskaniu przycisków z lewej nic nie działa, nie da się uruchomić radia, kasety ani zmieniarki CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Temat jest bardzo stary ale chciał bym go odświeżyć, żeby dowiedzieć się czy moje podejrzenia są słuszne i może być przyczyną uszkodzony tuner radiowy.

Mam navi z dużym wyświetlaczem, ekran jest widoczny i można obsługiwać menu przyciskami z prawej strony. Natomiast po wciskaniu przycisków z lewej nic nie działa, nie da się uruchomić radia, kasety ani zmieniarki CD.

 

 

 

Przepraszam za zamieszanie, sprawa już nie aktualna. Musiało coś się zwiesić bo pomogło wyjęcie bezpiecznika nr 41(nie był spalony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.