Skocz do zawartości

318i jade prosto,kierownica skrecona


arab1210

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam nastepujacy problem,otoz jakis czas temu zrobilo mi sie tak,ze zeby jechac prosto musze mocno kontrowac kierownica w prawo,samochod znosi w lewo,wymienilem wahacze,tuleje,laczniki stabilizatora,[meyle],gumy stabilizatora[aso],drazki kierownicze[lemforder],opony toyo proxes t1r,oraz ustawilem zbierznosc,i dalej to samo ,moze ktos ma pomysl,ile jeszcze musze wlozyc ,zeby ta cholerna kierownica,stala prosto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz do dobrej stacji diagnostycznej moze byla bita i cos krzywo wstawili??ogolnie to bym stawial na zbierznosc!ale piszesz ze zrobiona takze niewiem?? :roll: a masz pewnosc ze dobrze zrobiona?ustawiali ci rowniez kierownice na prosto podczas ustawiania zbierznosci???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po wszystkich wymienionych zabiegach auto jedzie prosto i tylko kierownica przekrzywiona jest, to tylko na zbieżność. Pewnie partacze kierownicy nie zablokowali przy ustawianiu.

 

Aha, chłopaki - zbierzność? Czy zbieżność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz racje, zbieznosc,tak sie pisze ,przepraszam,zapomnialem dodac ,ze jeszcze wymienilem amortyzatory[bilstain],dzieki za podpowiedzi ,tez myslalem ,ze zbieznosc,ale ile razy bede to ustawial :mad2: ,jutro pojade do innego warsztatu,moze tam zaznam troche profesjonalizmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim,za rady pojechalem do aso i okazalo sie ze zbieznosc,ustawili mi jak nalezy,i auto jedzie jak po sznurku,az mi bylo wstyd,za tych poprzednich partaczy,a tak przy okazji to w aso powiedzieli mi ze zle zrobilem z wahaczami meyle,ze auto moze teraz byc inne tz bede je czul w kierownicy tz kazda nierownosc,zobaczymy narazie jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.