Skocz do zawartości

535 V8 nierowna praca, nie wchodzi na obroty ?!


Mlodzik18

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jeszcze takie pomysły : cewki zapłonowe oraz "fajki"

 

Cewki sprawdzali i są ok..każda identyczna....a fajki wymienili na nowe..:(

wszystkie tego typu drobnostki są wymienione i sprawdzone...a samochód dalej kuleje..(podszarpuje) objaw jest taki jak by w zwykłym zapłonowym samochodzie było przebicie na kalblach...dlatego też zaczęliśmy od tej strony...efektu nie ma......Pomocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Ja u siebie mialem rowniez duze problemy z wolnymi obrotmi. Jak dodawalem gazu to szarpalo samochodem, wymienilem pół silnika bylem 2 razy w bosh service i nic. Caly czas wychodziło ze wszystko wporzadku. Wkońcu wymieniłem komputer sterujący silnikiem i problem zniknął więc jak masz taką możliwość to sprawdz komputer najlepiej zakładając inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko jedna rzecz jutro wymieniam olej i wszystkie filtry a w tym tygodniu swiece. Na gazie chodzi lepiej niz na benzynie wogole nie szarpie nie traci obrotow ani tym bardziej nie pierdzi wiem ze samochod dlugo stal i sie musi ulozyc wszystko ale na gazie chodzi pieknie.

 

Mnie nie :)

Jeżeli auto jeżdzi na gazie (nie jest praktycznie latana na benzynie) zasyfiają się wtryski i póżniej jeżeli przełączysz na benzynę autko chodzi gorzej niż na gazie.

Przejedz się trochę na benzynie (no najlepiej to kilkaset km aby dobrze przedłuchało wtryski) i powinno być ok

Są też na stacjach paliw preparaty do szczyszczenia wtrysków (leje się do zbiornika z paliwem - na opakowaniu pisze ile srodka na ile litrów paliwa - też do w dużym stopniu przyśpieszy oczyszczenie wtrysków.

Sróbuj najpierw tego (sądzę ze na 99% to jest przyczyna)

http://img221.imageshack.us/img221/9561/bmw9bq.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.