Skocz do zawartości

Jakie lampy lepsze Angel Eyes czy zamienniki ???


Surmik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam zamiar wymienić lampy przedni i zastanawiam się na jakie,podobają mi się Angel Eyes ale nie wiem jak ze świeceniem,druga opcja to zamienniki różnica w cenie tych obu jest nie wielka,a zależy mi na tym żeby dobrze świeciły no i może w pózniejszym czasie dołożę dobry zestaw Hidów i będzie jeszcze lepiej.????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz żeby dobrze świeciły to kup używane Lampy Boscha. Jak chcesz żeby dobrze wyglądało załóż Black Hella ale tu już świeci gorzej. Tajwańskie lampy z ringami nie do końca dobrze się komponują w Buniach. Poza tym są często nieszczelne i parują. Do lamp dołóż Philips Blue Vision i nie będziesz narzekał.

Pozdrówki.

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam Oryginalne Hella ale wiadomo,że nie są to nowe lampy tylko kilkunastoletnie podobnie jak i boscha,bo nie wierzę w to że dostanę kilku letnie,moje nie są wypalone w środku ale ogólnie ich stan nie jest już najlepszy,dlatego zastanawiam się nad ich wymianą,wiadomo że zamienniki nie są tak dobre jak oryginały ale to zawsze są nowe lampy i tym staram się kierować.Moje pytanie kieruję głównie do użytkowników jakichkolwiek zamienników ( z ringami czy bez ) bo tylko oni są w stanie odpowiedzieć na to pytanie jako obecni lub byli użytkownicy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Hella i Bosch. Oryginalne kilkunastoletnie i świeciły swietnie, kilkuletnich nie kupisz, ale różnica miedzy Hella a Boschem jest ogromna, tak jak kiepska jakość i trwałość Tajwanu więc jeśli jeżeli szukasz poparcia dla swoich słów poczekaj na odpowiedź kogoś kto ma ringi 2-3 lata i jest zadowolony, a jeszcze lepiej na opinię kogoś kto miał auto z ringami i już go nie ma - większa szansa na prawdę. Ja już nie jeżdżę Bunią i przyznam że kiedy byłem w Irlandii w każdej chwili kiedy miałem dostęp do netu szukałem ringów i tylnych lamp na diody ale odpuściłem bo nie oto w BMW chodzi i jeżeli chcesz szczerej rady - kup kompletne lampy Boscha bo ich metalowe odbłyśniki nie odpryskują i nie wypalają się - rozbierałem jedne i drugie i znam różnicę, a inna opcja to 2 nowe oryginalne dostępnie niechcący, soczewki z odbłyśnikami z BMW po około 500 złotych do lamp typu Hella (sprzedam w cenie zakupu - leżak zamówiony przez pomyłkę). Oczywiście sprzedaż jak to w Focie - paragon lub FV.

 

U mnie wyglądało to tak:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=80402&hilit=bunia

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam u siebie właśnie lampy Bosch i niestety świecą masakrycznie słabo :duh: Nie ważne jakie żarówki by włożyły, czy Philips, czy Osram. Otwierałem je kiedyś w celu czyszczenia soczewek - nie wyglądają na dobite , choć auto pełnoletnie. Nie wiem może to wina kloszy reflektorów.. Ostatnio nawet rozważałem opcję wrzucenia xenonów tzw hid bo jazda nocą robi się niebezpieczna (jak jednooki pirat jednym okiem widzę goowno, a drugim goowno widzę!) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam u siebie właśnie lampy Bosch i niestety świecą masakrycznie słabo :duh: Nie ważne jakie żarówki by włożyły, czy Philips, czy Osram. Otwierałem je kiedyś w celu czyszczenia soczewek - nie wyglądają na dobite , choć auto pełnoletnie. Nie wiem może to wina kloszy reflektorów.. Ostatnio nawet rozważałem opcję wrzucenia xenonów tzw hid bo jazda nocą robi się niebezpieczna (jak jednooki pirat jednym okiem widzę goowno, a drugim goowno widzę!) :)

Znaczy lampy do czyszczenia, ale tego za Ciebie nie zrobimy :) Pianka do mycia monitorów i naprzód :) Jak miałem Boscha i jeździłem na krótkich to mnie z TIRów zaczepiali żeby zmienić na krótkie :P

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.