Skocz do zawartości

Które BMW jest najbardziej 'mafijne' ? :)


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie E32 i E38, koniecznie czarne, na dobrej felgi, przyciemnione szybki i min. 750i (najlepiej jeszcze "L") :)

 

Apropos tego, że w/w auta są już wiekowe, to przecież nie oto tu chodzi :) Dla mnie gangsterskim autem, chyba nawet nr 1 jest Mercedes SEC W126 na tablicach WPR :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie E32 i E38, koniecznie czarne, na dobrej felgi, przyciemnione szybki i min. 750i (najlepiej jeszcze "L") :)

 

Kiedyś faktycznie tak było ale od wielu lat "miastowe chłopaki" przesiedy się do Meroli i Lexów.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taka teorie :P

e34 ze słabym silnikiem niezbyt zadbana > tani gangster , wydechu być nie może bo w lesie będzie za mocno słychać.

e32 tylko czarna na wypasie to gangster koneser :P wie co dobre

e36 ? chłopaki od wykończeniówki koniecznie 1.6 i znaczek M power

e 30 ?? uliczni wojownicy

e46 ? tylko kobra 11 czyli niemiecki serial policyjny :wink:

następna piątka po e34 brak teorii

next 7er po e32 strach sie bać. ( u mnie po dzielnicy śmigała taka na ruskich blachach i zawsze 2 gości w środku)

nowe bety ? to chyba nie ten klimat , gdzieś powoli bmw traci to coś :(,ale X3 :D tata kolegi kupił to przez miecha ciągle kontrola drogowa ale w wykonaniu patroli prewencjyjnych :?: :!: jak sprawdzili ze auto i koleś są czyści to miał spokój .

a moze moje auto jest gangsta ? watpie bo to zwykłe 2.0 z wyposażeniem na bogato i czarne i ten cholerny tłumik :mad2: który robi buuu przy 2tys obrotach i ludzi na przystankach straszy :norty: wiec ciche akcje i wywózki w lesie odpadają.

 

[MOD EDIT] Zamykam ... za bardzo się rozwija :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.