Skocz do zawartości

[E87] - Fotele + kanapa (przed i po lifcie)


Hipo

Rekomendowane odpowiedzi

muszę zrobić - być może niedługo pojawi się na naszym forum "subforum" o nazwie Moje BMW 1 i w nim będzie można założyć JEDEN post na jednego użytkownika i w nim opisywać historię swojego auta (zdjęcia, ulepszenia, wyposarzenie, plany na przyszłość, historia auta, dlaczego BMW itp. itd.) oczywiście wszyscy użytkownicy będą mogli komentować i pobierać pomysły :)

w tej chwili jestem w kontakcie z naszym moderatorem "Tommekz" zobacztmy kiedy uda się to wdrożyć :D

A Ty co otym pomyśle sądzisz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedż brzmi - PASUJĄ :D

włożyłem dziś pełne skóry z 2008 do mojego auta z 2005 :8)

Szacun, jakie dałeś? Sportowe skórzane czy zwykłe.

Ja mam jasny beż, sportowe w pełnej skórze. To moja pierwsza zima tym autem (wcześniej nie miałem auta ze skórą) i trochę się bałem co będzie jak wejdę ze śniegiem do auta, ale jest dobrze, fotele przed zimą zabezpieczyłem mleczkiem (jakiś sonax) do skóry i wszytko jest narazie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę zrobić - być może niedługo pojawi się na naszym forum "subforum" o nazwie Moje BMW 1 i w nim będzie można założyć JEDEN post na jednego użytkownika i w nim opisywać historię swojego auta (zdjęcia, ulepszenia, wyposarzenie, plany na przyszłość, historia auta, dlaczego BMW itp. itd.) oczywiście wszyscy użytkownicy będą mogli komentować i pobierać pomysły :)

w tej chwili jestem w kontakcie z naszym moderatorem "Tommekz" zobacztmy kiedy uda się to wdrożyć :D

A Ty co otym pomyśle sądzisz :?:

 

to by było dobre :) tylko tak zrobić aby na forum nie było "śmietnika"

Najlepiej nie w jednym temacie tylko jeden temat np. "samochodu forumowiczów" i kto chce wpisuje nowy temat do tego tematu np. "Kamil20011 moja e87" itd "Hipo ........"

kto chce wchodzi do kogo chce i ogląda

Hipo coś mi się wydaje że oboje będziemy się ścigać kto co ma zamontowanego :P ja narazie tylko zamawiam i zamawiam :) montaż dopiero na lato :D

 

a co do skórki nom fajnie musi to wyglądać ja niestety nawet gdybym miał możliwość zmiany na skóre nie zmienił bym bo teraz mam "zajefajne" foteliki oryginalne kubełki sportowe BMW akurat wnętrze jest ładnie wyposażone nawet fotel pasażera ma więcej regulacji niż w e60 :) np. coś takiego jak pompujące się dociskanie ciała

nom chyba że trafiły by się wnętrze od e87 perfomance :) ojoj ale to tylko marzenia takie wnętrze to nie osiągalne

 

 

Co do forum kurcze szkoda że nie ma akcji np. naklejki na szybę klubowa e87 :( po Krakowie jezdzi tego troszku zawsze można kogoś poznać z forum na drodze a takto zgadywanka :)

naklejki , ramki klubowe to by było coś

Sory za taki off -top

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marri_krk - pełne skóry

http://img689.imageshack.us/img689/6559/beznazwy1va.th.jpg

:D

 

Dokładnie tak Kamilu - jeden temat w dziale "Moje BMW 1" o jednym samochodzie, każdy może wejść do tego tematu i wypowiedzieć o nim.

Jak będzie już wszystko zrobione to będzie można wklejać zdjęcia i podpuszczać innych do modyfikacji :D :D

 

Ja też miałem foteke z M-ki oryginalne kubełki sportowe - regulacja "wszystkiego" pompujące boczki, wysówana przednia część foreli, ale to była półskóra. Mogę teraz cały komplet sprzedać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipo, jaki jest koszt kompletu foteli w skórze takie jak kupiłeś? możesz zdradzić?:) Czy fotele w 3d i 5d się różnią czymś?

 

nie jest to tajemnicą 2.000 złotówek, ale bez boczków, pasów i napinaczy

 

nie pasują - tak jak napisał Kamil :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipo, jaki jest koszt kompletu foteli w skórze takie jak kupiłeś? możesz zdradzić?:) Czy fotele w 3d i 5d się różnią czymś?

 

nie jest to tajemnicą 2.000 złotówek, ale bez boczków, pasów i napinaczy

 

nie pasują - tak jak napisał Kamil :cool2:

 

Cena bardzo atrakcyjna, bo u profesjonalnego tapicera za zrobienie skóry byś zapłacił 2-2,5 razy drożej.

Gratuluję zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieatety miałem okazję obszywać pół fotela nową skórą w passacie i zapłaciłem za skórę, robociznę, demontaz i montaz fotela 950 PLN :( skóra koloru szarego (siwy)

jeżeli komuś przypadkiem uszkodzi się skóra - NIGDY NIE NAPRAWIAJCIE! lepiej i taniej kupić drugi fotel. Nigdy nie dobierzecie idealnego koloru - ja miałem skórę ściąganą z niemiec wg numeru VIN. Po założeniu fotela remontowanego cały skrzypiał - jakaś masakra :shock:

załączam zdjęcie, na którym widać dwa kolory skóry na fotelu kierowcy

 

http://img69.imageshack.us/img69/6424/dsc2689.th.jpg

http://img686.imageshack.us/img686/4591/dsc2692.th.jpg

Edytowane przez Hipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hipo ,ale ty sypiesz "ortografią" hehehe ,zaraz Cię ktoś opierniczy ;) :D :D :D :D

 

ja w to wbijam akurat ,ale widziałem jak ktoś kogoś pocisnął ostatnio tutaj na forum :norty:

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.