Skocz do zawartości

Wyświetla się serwis - Break Fluid + 2 pytanka


CheatOff

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze pytanko:

 

Witam...jak w temacie wyświetla mi się serwis na kompie o tytule "break fluid" i mam to niby zrobić do końca grudnia 2009 i moje pytanko czy da się to jakoś usunąć za pomocą łopatek w aucie czy jednak muszę jechać na skasowanie tego? dodam tylko ze nie jest to błąd a po prostu jest tak zaprogramowane w kompie.

 

Drugie pytanko:

 

zbliża mi się nieuchronnie także serwis prawdopodobnie o wymianę microfiltra i tutaj domyślam się że będę musiał z tym jechać na serwis lub po prostu do kogoś kto to skasuje bez wymiany,jak byście radzili?

 

Trzecie pytanko:

 

Czy to prawda że jeśli minie mi termin serwisu a ja tego nie wymienię lub nie skasuję to możliwe że auto mi zgaśnie w drodze lub go w ogóle nie odpalę?

 

 

będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi lub podpowiedzi.

 

 

jeśli temat już był to bardzo przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Da sie to usunąć na BC. Tutaj masz opis: viewtopic.php?f=15&t=12999 Słabo szukałeś na forum ... Opowieści dziwnej treści z tym przekroczonym terminem przeglądu i zatrzymaniem auta. Będzie odliczał przebieg ze znaczkiem minusa przed wartością do przeglądu czy wymiany czegoś tam.
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki piękne kris1973 link pomógł i udało się przeciągnąć te daty wizyt w serwisie ;)

 

tak w ogóle to nie mam zielonego pojęcia dlaczego jest takie coś jak płyn hamulcowy wymagana wizyta w serwisie,chyba jeśli jest go mało to komputer pokaże chyba że się mylę.

 

dzięki jeszcze raz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.