Skocz do zawartości

320d automat drgania na postoju


Kris1m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ..Mam problem z bmw 320d w automacie z silnikiem 136ps.A mianowicie .. mam wibracje na całym samochodzie podczas postoju , jak i jazdy z każdą prędkoscią..Podczas gaszenia i odpalania samochodu drgania są jakby mocniejsze.Dodam ze auto spala mi 13l na 100km , MIASTO mormalna jazda,spokojna...!!!!

Może to ma coś wspólnego z tymi drganiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No drgaja te nasze E46. Tak juz maja. Moja tez drga - najbardziej jak jest zimna. Mozna to tlumaczyc, ze to diesle, ze moze poduszki silnika i skrzyni sa do wymiany, ze moze.... Nic nie zmieni faktu, ze BMW E46 jest srednio komfortowa. Zaryzykowalbym powiedzenie "malo komforotwa". Trzeba sie przyzwyczaic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce mieć klekota to tak jest , oszczędność kosztem komfortu i trudno . U mnie nie ma żadnych drgań a na komfort nie mogę narzekać pod żadnym względem :mrgreen: I wiem co piszę , już raz kupiłem 320d w e46 i ... nigdy więcej :lol:
http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega pisze tu chyba o "nienormalnych" drganiach wiec to raczej nie problem tego że to ON.

Mnie jakoś nadzwyczajnie nie wibruje ;) i 13l / 100 ? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej pisalem odnośnie kolegi stageman :wink: Pisałem tylko w takim sensie że dieslu wszystkie drgania są lekko "irytujące" . Nie mam nic do klekotów , mają też swoje plusy i nie chce zaczynać żadnej wojny :wink:

 

Tutaj autor ma spory problem drgania+takie spalanie , nie wróżę nic dobrego a zacząłbym najpierw od diagnozy .

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drgania o ktorych pisze nie są normalne.....One są zbyt mocne jak na On, Diagnoza na komp.dobra . wtryski ok, reszta ok. Dziwi mnie tylko chwila przy gaszeniu i zapalaniu auta.Drgania sie nasilają . Do tego te spalanie, jak dla mnie do masakra. Może jakieś pomysły co do spalania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to , ze nie jeżdziłem tym samochodem szybko , a wręcz przeciwie, max do 80km na h i to mnie zastanawia, oczywiscie to jest miasto i automat. Jak myślicie , czy wymiana przepływomierza pomoże???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.