Skocz do zawartości

[530] Wibracje samochodu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Posiadam BMW 530 e39 1999rok. Podczas jazdy na automatycznej skrzyni odczuwam wibracje samochodu. Czym to może być spowodowane ?

Opublikowano

Od kiedy masz te wibracje?

moze po zmianie kół/opon na zimowe?

ja mialem to samo i po wymianie roznych elementow zawieszenia, tarcz, klockow i wywazaniu kół w kilku zakladach wulkanizacyjnych gdzie nie raz reklamowalem wywazenie i poprawiali bo rzeczywiscie byly zle wywazone, ale nawet to nic nie pomagalo(co ciekawe na letnich i zimowych oponach kazde z innymi felgami).

Po roku meczarni pojechalem zrezygnowany do ASO BMW Fus na ostrobramskiej i powiedzialem co sie dzieje.

Wywazyli mi kola za kosmiczna kwote 220zl i jak reką odjął.

Takze wszystkie wulkanizacje maja nie wykalibrowane maszyny albo bmw jest tak czule.

Sprawdz, moze to tylko wywazenie kół tylko musisz jechac do ASO gdzie masz pewnosc ze dobrze wywazają i mają sprawdzony sprzęt.

A oznaką ze masz zle wywazone kola nie musi byc to ze ci bije kierownica, mi raz bila raz nie a wibracje byly, szczegolnie przy 90-125km/h

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

 

Posiadam BMW 530 e39 1999rok. Podczas jazdy na automatycznej skrzyni odczuwam wibracje samochodu. Czym to może być spowodowane ?

 

 

opisz dokladnie (zakres predkosci itp.) kiedy masz wibracje

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Od kiedy masz te wibracje?

moze po zmianie kół/opon na zimowe?

ja mialem to samo i po wymianie roznych elementow zawieszenia, tarcz, klockow i wywazaniu kół w kilku zakladach wulkanizacyjnych gdzie nie raz reklamowalem wywazenie i poprawiali bo rzeczywiscie byly zle wywazone, ale nawet to nic nie pomagalo(co ciekawe na letnich i zimowych oponach kazde z innymi felgami).

Po roku meczarni pojechalem zrezygnowany do ASO BMW Fus na ostrobramskiej i powiedzialem co sie dzieje.

Wywazyli mi kola za kosmiczna kwote 220zl i jak reką odjął.

Takze wszystkie wulkanizacje maja nie wykalibrowane maszyny albo bmw jest tak czule.

Sprawdz, moze to tylko wywazenie kół tylko musisz jechac do ASO gdzie masz pewnosc ze dobrze wywazają i mają sprawdzony sprzęt.

A oznaką ze masz zle wywazone kola nie musi byc to ze ci bije kierownica, mi raz bila raz nie a wibracje byly, szczegolnie przy 90-125km/h

bys sie zdecydował ile zapłaciłes :?: viewtopic.php?f=71&t=5993&start=75

Opublikowano
bys sie zdecydował ile zapłaciłes :?: viewtopic.php?f=71&t=5993&start=75

Dobre! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gorik79, You got him!

PZDR!

KRASNYJ BUMIER

BMW = Bus Metro Walk

Cottage terrorist

Opublikowano
Mi też się podoba, nie ma to jak mitomiania :)
pozdrawiam Bartek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.