Skocz do zawartości

Kontrolka Ładowania Aku


Pi3tRaS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nietypowy problem..mianowicie ciągle świeci mi się kontrolka ładowania akumulatora a ładowanie jest alternator chodzi, miernikiem sprawdzane na klemach bateri, silnik odpala bez problemu itp. takze wszystko jest OK...więc pytanie w czym tkwi problem ?? Prosiłbym o Pomoc :)

 

 

P.S

I mała prośba czy ktoś mógłby pomóc mi zlokalizować bezpieczniki od podgrzewania foteli ??

 

Pozdrawiam i z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam

 

Nietypowy problem..mianowicie ciągle świeci mi się kontrolka ładowania akumulatora a ładowanie jest alternator chodzi, miernikiem sprawdzane na klemach bateri, silnik odpala bez problemu itp. takze wszystko jest OK...więc pytanie w czym tkwi problem ?? Prosiłbym o Pomoc :)

 

 

P.S

I mała prośba czy ktoś mógłby pomóc mi zlokalizować bezpieczniki od podgrzewania foteli ??

 

Pozdrawiam i z góry dzięki ;)

 

 

Podpinam się, mam te same objawy. Czasami, zupełnie nieregularnie zapala mi się ładowanie, czasem jest a czasem go chyba nie ma skoro fura umarła, w trakcie jazdy, najpierw padło radio, później pały obroty podczas zmiany biegów. Taka sytuacja miała miejsce tylko raz do tej pory. Odpalona z kabli i jeździ, u elektryka nic nie wyszło ... grrrrr

 

Generalnie potrafi się zapalić czasem rano i po chwili zniknąć, czasem ta chwila to 30 sek. a czasem 5 minut - podczas gdy świeciła się owa kochana czerwona kutfa kontrolka pomierzyłem ładowanie, an a silniku katalogowo 14,3V.

 

A i lewe podgrzewanie fotela tez nie trybi, ale tylko lewy fotel (na złość) :cry2:

 

Altek po regeneracji, działa dobrze, aku fakt, wspominana wielokrotnie centra, ale jeżdżę czasem dużo i często, czasem rzadko i nic nie było.... :mad2:

 

Wszelakie sugestie mile widziane.

 

p.s.s Również zupełnie nieregularnie zapala się kontrolka od kontroli trakcji. Tylko nei piszcie że mieskza w mym aucie czort. Bo tyle już ja wiem :D Auto to 528 touring 1998.

 

Z góry dziękuje.

Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.


Komponenty poliuretanowe do aut - zainteresowany ? pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.