Skocz do zawartości

[E36] Z3 - Hardtop - Problem z montażem


batim

Rekomendowane odpowiedzi

mozna wyslac kurierem ale na palecie. Wtedy nikt nic nie musi targac a dach na pewno dojedzie nieuszkodzony pod warunkiem ze bedzie dobrze spakowany

 

Przeciez hardtop nie zmiesci sie na typowa europalete 120x80 cm.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o ,który hardtop chodzi :wink: był taki srebrny wystawiony przez otomoto, zastanawiałem sie czy go nie kupić na handel bo cena okazyjna była, no i w sumie blisko po niego miałem... :D

Witam,mam nadzieję,że już się uporałeś z montażem.Mam pytanie,jęśli możesz to podaj mi wymiary hardtopu (szer.i dł wewnątrz mierzona od tyłu do przodu).Tak się składa,że kupiłem hardtop i polecę go odebrać.Nie wiem czy zmieści mi się w forda focusa.Pozdrawiam

Nie prosciej wymierzyć dach materiałowy i dodac +/- po 2cm do kazdego wymiaru?

I tak nie wejdzie nawet nie trzeba mierzyć...

http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tediz3 ;) no raczej nie sprzedam go.

Emek masz rację to ten z otomot.Nawet tak się składa,że jak rok temu szukałem sobie z3 to właśnie tam zajechałem,bo była na otomoto wystawiona z3 srebrna sprowadzona taka cała pobijana(na ubezpieczenie),może kojarzysz.Koleś sprzedał ją bez hardtop-u.No i jak zobaczyłem,że to ten sam koleś ma ten dach to zadzwoniłem,dogadałem się i wpłaciłem kasę.Teraz tylko odebrać,przemalować pod kolor i kiedyś napewno się przyda.Za taką cenę to nawet jako kaprys to się opłacało kupić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozawiacie jakby ten dach kosztowal 900 zl :lol: . Czy normalna cena wynoszaca 2500-3000 zl, a przy tym 1900 zl to jest naprawde taka mega mega okazja ? Byly czasu ze na ebay.de schodzily hardtopy po ok. 500 eur . Zreszta teraz jest okres ze hardtopy sa najdrozsze w calym roku, ale i rzecz jasna najlepiej schodza. Edytowane przez piotres
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL 3 tys. to minimum taniej chyba nie widzialem (oprócz tego srebrnego) na allegro od 3 lat :) a jak już były to za tą kwotę i wystawione tylko raz :) Więc ludzie kupują :) W sumie na ebay mozna trafic za 500E, ale jak policzysz po obecnym kursie + czas paliwo itd to wyjdzie blisko kwoty z allegro, a Niemcy nie chcą wysyłać kurierem zawsze jest "selbstabholung".
http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak czytam ten wątek i nasuwa mi się pytanie: nie lepiej było kupic coupe? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

A na poważnie, batim, gratuluje ogarnięcia tematu. Widzę też, że felgi kupiłeś? Wygląda dużo lepiej niż na poprzednim felunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam, batim możesz mi napisać jak odbywa się montowanie hard topu przy przedniej szybie? W mojej z3 nie ma mocowań nr 4 i nawet nie wiem czy przy hard topie są uchwyty nr 1 .Czy uchwyty nr. 1 kupuje się oddzielnie?Z tego co wiem to Ty musiałeś swoje mocowania zmieniać bo Ci nie pasowały.Czy ja mam zakupić w ASO mocowania w/g nr katalogowego?

http://img22.imageshack.us/img22/6830/219f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm u mnie mocowanie to nr1 o ktorym mowisz przy szybie bylo w hardtopie jak go kupilem, a sruba ktora mocujesz dach do ramy szyby byla w mocowaniu przy szybie wkrecona w otwor... tak wiec musisz sprawdzic czy u siebie masz wkret, nie wiem czy modele z kitem do mocowania dachu to maja czy wszystkie zetki... Ja zmienialem tylko mocowanie Nr4 bo u mnie bylo inne... bylo blizej w strone przodu auta brakowalo 2-3cm

mocowanie stare nadal mam, jakbys mial dach ktory podejdzie pod to mocowanie... to z mila checia odsprzedam :D (mocowania nie kupuj w aso bo chyba Cie to drogo wyniesie)

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.