Skocz do zawartości

Zapalająca się żółta kontrolka ciśnienia oleju


CHIEFF

Rekomendowane odpowiedzi

Zapala mi się podczas jazdy i czasami zaraz po odpaleniu auta żółta kontrolka,która jest od ciśnienia oleju.Stan oleju w aucie na bagnecie jest prawie pod max tyle co powinno być ,czyżby to czujnik zaliczał padaczkę.A może coś poważniejszego?.Nadmienię ,że nie mam obecnie żadnych problemów z autem wszystko działa tak jak powinno.Koledzy może mi ktoś podpowie gdzie ten czujnik jest po otwarciu maski auta,oczywiście chodzi o silnik TDS 2.5 Potrafi kontrolka zgasną i czasami przez tydzień się nie odzywa ,ale wczoraj przekroczyła swoje możliwości odpalała się zaraz po odpaleniu auta-zgasiłem odpaliłem ponownie i zapaliła się dopiero po przejechaniu ok. 20 kilometrów?

Do MODERATORA KrzysztofP ...Zly tytul watku i zamieszczenie go w zlym dziale. Poniewaz nie jestes nowicjuszem na tym forum i powinienes znac zasady na nim panujace, dostajesz ostrzezenie......

Może wystarczyło usunąć post i poinformować raz na jakiś czas każdemu może zdarzyć się przeoczenie jako moderator może warto zwrócić uwagę na pisownię regulamin obowiązuje wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt dokładnie jak piszesz,zaglądnąłem do instrukcji,a czy wiesz gdzie ten czujnik jest i w którym miejscu jesteś w stanie pokazać na http://www.realoem.com/bmw Ale co najgorsze stan oleju jest ok.Czyżby to to oznaczone nr 9? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DF71&mospid=47543&btnr=11_1549&hg=11&fg=10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.