Skocz do zawartości

NIkt nie potrafi na to odpowiedziec pomuc?bmw e38 94 poj 3l


rakubmwmpower

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z zawieszniem poniewaz przy jezdzie miedzy 80 do 120 strasznie trzepie mi kierownica powyzej ponizej tych predkosci nic wymienilem z prawej strony laczik wachacz aluminiowy koncowke droga strona to sama i dalej tak jest po dzirach sluchac puki gdzie lezy przyczyna?a przy chamowaniU ale tylko na tych predkosciach trzepie kolem jakby mialo je urwac prosze o rade co jest wybite i druga sprawa przy gwaltowniejszym chamowaniu tak jakby zawieszenie sie cofalo i puknelo slychac jak sie cofa i puka podczas wcisniecia gwaltownie hamulcaco wazne przy cofaniu i gwaltownym hamowaniu niema stukow i zawieszenie zachowuje sie idealnie prosze o rade

i druga sprawa niewiem dlaczego moje bmw stoji wysosko z tylu jaka moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka kolego, na forum są dziesiątki takich tematów, ale napisze jeszcze raz. Objaw który opisujesz występuje w najczęściej w dwóch przypadkach

 

1. Krzywe tarcze przednie

2. Wybite tuleje gumowo - metalowe na wahaczu nr 6

i ewentualne pukanie obstawiałbym końcówkę wahacza nr 5

 

http://bmwfans.info/parts/catalog/E38/Sedan/Europe/730i-M60/LHD/M/1994/march/browse/front_axle/front_axle_support_wishbone/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Miałem dokładnie ten sam problem i długo nie mogłem sobie z tym poradzić. Ze względu na zużycie kolejno wymieniałem: tarcze hamulcowe, środkowy drążek kierowniczy, łączniki stabilizatora i w końcu okazało się ze to wina zużytych wahaczy górnych (sworznie powybijane, tuleje gumowe zerwane). Po wymianie wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.