Skocz do zawartości

330xd czy to jez? prosze o diagnoze


Stelmacher

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dzis poraz pierwszy nie chcialo mi odpalic autko ( rozrusznik tyko raz przekrecil) ;/

co bardzo mnie zdziwilo bo temperature mamy w granicach 3 stopni a autem pokanalem dzis okolo 40 km do pracy i do domu ale chcialem przed chwila podjechac do sklepu a tu lipa auto nie pali;/

ale w tamtym tygodniu zauwarzylem ze po zamknieciu auta z okolic panelu climatronika wydobywa sie odglos wiatraczka i mam pyanie czy to ma cos wspolnego z "jezem"? czy trzeba wymieniec lub naprawiac panel climatronika? bo po wyjeciu bezpiecznika nr 63 odglos wiatraczka ustepuje

 

czekam na odpowiedz

Obecnie:

F11 530d M-Pakiet 2013

F10 520D M-Pakiet 2012

F25 X3 2012r.

Było:

1.E36 320i Coupe

2.E36 323i Coupe M-Pakiet

3.E46 320D Touring

4.E46 330xd Touring

5.E39 525D Sedan M-Pakiet 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałem podobny problem po zgaszeniu auta co chwile sam załączał mi się wiatraczek doprowadzało to do tego, że po nocy miałem wyładowany akumulator do zera... Na początku też odłączałem bezpiecznik ale po kilku dniach nawiew całkiem mi padł :( Znalazłem na forum sposób na regenerację jeża cała operacja zajęła mi około 1h. Link do opisu jak to zrobic - viewtopic.php?f=15&t=62870. Mam BMW e46 320D 2001 ale podejrzewam, że w Waszych modelach chodzi o ten sam problem. Życzę udanej naprawy :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kolego dokładnie taka jak pisze chodzi o jeża. Miałem to samo kupiłem zamiennik za 220 zł + 80 za wymianę i mam spokój

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.