Skocz do zawartości

DVD z tyłu ( X6 z USA) nie czyta filmów...


Joti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
W Stanach jest DVD region 1 a w Europie region 2 . Zobacz czy bedą Tobie chodziły płyty bez regionu (albo z tzw. regionem 0) np. dodawane do pism często nie mają regionu. Możesz sie pobawić i przekodować np. DVD Shrink na region 1 jakąś płytę lub kupic na Alledrogo płytę z regionem 1 - czasami sprzedają.

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info! Czy istnieje jakiś sposób , aby DVD przekodoać ma region 2, czyli Europę, tak aby czytał wszystkie płyty z regionu 2? Słyszałem , że jest taka możliwość, ale nie znam adresu lub kontaktu do takiej firmy, która to zrobi. Mam już kilka płyt z regionu 1 i jest wszystko OK. Ale większość przecież jest europejska.

Pozdrawiam

Joti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dzięki za info! Czy istnieje jakiś sposób , aby DVD przekodoać ma region 2, czyli Europę, tak aby czytał wszystkie płyty z regionu 2? Słyszałem , że jest taka możliwość, ale nie znam adresu lub kontaktu do takiej firmy, która to zrobi. Mam już kilka płyt z regionu 1 i jest wszystko OK. Ale większość przecież jest europejska.

Pozdrawiam

Joti

 

pamietam że były takie programy do przekodowania napędu DVD w komputerze na inny region. Domyslam się, że odtwarzacz w samochodzie na tej samej zasadzie powinno się dać, choć już nie tak prosto (nie podepniesz samochodowego DVD jako napęd do komputera). Bedzie to musial zrobic elektronik, ale jestem przekonany że się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki wielkie! Znalazłem ASO BMW , które mi przekoduje. Ponoć wystarczy podłączyć komputer i odchaczyć Region 2. Niestety nie będzie już czytał płyt z regionu 1 ale z regionem 0 wszystkie. Koszt usługi to 180 zeta +Vat

Pozdrawiam

Joti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.