Skocz do zawartości

legalność auta


bossmir

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie sprawdzić legalność auta?

Kiedyś podjechałem na policję sprawdzić kupowane auto (małej wartości) i inwencja policjantów ograniczyła się do sprawdzenia nr VIN na aucie i w dowodzie. Wobec tego ta metoda mnie nie przekonuje - tyle też potrafię.

Tym razem planuję oglądać e60 od prywatnej osoby w Polsce, 400km ode mnie.

Do tej pory zazwyczaj kupowałem auta na zachodzie (DE, FR, ES) na fakturę od firm więc o legalność auta nie musiałem się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sprawdzić legalność auta?

Kiedyś podjechałem na policję sprawdzić kupowane auto (małej wartości) i inwencja policjantów ograniczyła się do sprawdzenia nr VIN na aucie i w dowodzie. Wobec tego ta metoda mnie nie przekonuje - tyle też potrafię.

Tym razem planuję oglądać e60 od prywatnej osoby w Polsce, 400km ode mnie.

Do tej pory zazwyczaj kupowałem auta na zachodzie (DE, FR, ES) na fakturę od firm więc o legalność auta nie musiałem się martwić.

 

to musiałeś kolego trafić na bardzo leniwych policjantów,ja kiedyś byłem na komendzie XXX sprawdzić autko przed zakupem i sprawdzili mi w jakimś rejestrze(czy czymś podobnym) aut kradzionych w Niemczech(auto było sprowadzone) !!!

Bmw pewność na każdym kilometrze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
No to w sumie niczego wam nie sprawdzili,nawet im sie nie chce sprawdzic czy czasami nie jest to przeszczep ani nie dochodza czy papiery sa legalne ,generalnie tyle co wam sprawdzi policja to sprawdzicie sobie równiez sami,bo chyba nie myslicie ,że ktoś jesli wam sprzedaje kradzione auto to ma ono tablice i numery oraz dokumenty takie jak mialo przed kradzieza.polska policja to potrafi złapac pijanego na rowerze i to pod warunkiem ,że im sie przewróci pod radiowóz.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.