Skocz do zawartości

e34 530i v8????????


dziuq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Wiem że ten temat może tu nie pasuje ale wiem że tutaj mogę szybko dowiedzieć się czego chcę.Zastanawiam się nad zakupem e34 530 v8 w automacie.Jestem miłośnikiem tego modelu i użytkownikiem 525i 24v.Przypadkiem okazało się że u znajomka w firmie ktoś wystawił do sprzedania 530 i v8 touring.Nigdy nie myślałem o v8 raczej marzyłem ale mówię sobie z głupoty zobaczę.Auto jest śliczne,prawdziwa igiełka w pełnym orginale,i wypasie...wnętrze jak nowe.Umówiłem się na jazdę próbną.

I tutaj moja prośba do użytkowników;na co zwrócić szczególną uwagę w tym modelu(od strony mechanicznej oczywiście)??Chodzi przede wszystkim o skrzynie automatyczną i 3.0 v8?A może ktoś użytkuje ten dość żadki samochód??Proszę o opinię w kilku słowach..Dzięki i Pozdrawiam

DZIUQ :D

p.s chciałem przenieść do subdziału e34 ale nie wiem jak sorki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz, ja użytkuje takie autko. Jeżeli chodzi o skrzynie to zobacz czy nie szarpie , nie ślizga się dwu mas , nie zaciąga itd. Warto zwrócić uwagę na luz kierownicy ( maglownicy/przekładni) jest problem ze znalezieniem później dobrej i z wymiana . sprawdź elekktryke , wycieraczki - lubią się psuć , centralne zamki itd. silnik powinien chodzić równiutko bez żadnych wibracji i duszenia się . Chcesz wiedzieć więcej pisz na pw . Ogólnie auto mam 14 miesięcy i wymieniam tylko to co przy normalnym użytkowaniu , oleje filtry itd. ( nie zapeszać) .

Ps. nie bój się v8 jeżeli będzie cacy to jeszcze długo nie zajrzysz pod maskę.. no chyba z nudów :D

 

Pozdrawiam

SPRZEDAM BMW 530 M60B30 TOURING AC SCHNITZER !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.