Skocz do zawartości

[Audio]Wygłuszenie oryginalnego subwoofera E38


j__a__r__o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj zdemontowałem ori subwoofer z BMW E38. Mam zamiar go wygłuszyć matami jak i również wymienić w nim oryginalne głośniki na infinity REF 5020cs - 2-e sztuki. Subwoofer jest fabrycznie sklejony z dwóch części przez co będę musiał go rozciąć wzdłuż a następnie po wygłuszeniu matami ponownie go skleję.

I tutaj mam pytanie; Czy rozcinać go i wygłuszyć wew. powyższy subwoofer czy tylko wygłuszyć jego obudowę zewnętrzną?

 

zdjęcie:

 

http://images40.fotosik.pl/207/4148fed2a67a20e6med.jpg

 

http://images48.fotosik.pl/211/e91410b0a2cd4c7bmed.jpg

 

 

Subwoofer posiada 4-y głośniki 4x8 Ohm po 60W. Mam zamiar zaślepić dwa oryginalne otwory głośnikowe a w dwa pozostałe zamontować zakupione już głośniki Infinity REF 5020cs.

Co myślicie i może jakieś porady ?

Sprzedam nową uszczelkę miski olejowej Elring do silników M50, M52 Vanos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze narobisz sie i efektu nie bedzie zadnego ew bedzie gorzej :-), chcialbys aby ci ta polka zagrala to proponuje ci 2 dobre glosniki np 16 cm , wygluszenie pułki + wzmacniacz , nie zapomnij ze tam w orginale masz 8 omowe glosniki , ogolnie tamat rzeka a sedan trudny do muzyki zwłaszcza bmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega widze ze z sasiedniego postu ,i jak tak se zloze w calosc to wychodzi mi ze chcialbys wywalic orginalne glosniki i podlaczyc swoje + wzmacniacz inny , jakis to plan jest ale pamietaj ze efekt nie do konca musi bc taki jak se zakladasz :-)

 

 

Właśnie czekam na głośniki które już mam zakupione. Jak wszytsko zrobię to napiszę czy to coś dało.

Sprzedam nową uszczelkę miski olejowej Elring do silników M50, M52 Vanos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.