Skocz do zawartości

730i gdzie sonda lambda


cn_igi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam pytanie gdzie znajduje się sonda lambda w E32 730i R6 ponieważ zastanawiam się nad wycięciem kata i wstawieniem w jego miejsce rury

Chce zrobić to dlatego że auto już ma swoje lata i przebieg i mam wrażenie że coś ją trzyma (nieraz pięknie ciągnie a nie raz zamula )

I jeszcze jedno kto z was to zrobił i jak sprawuje się auto

Pozdrawiam

cn_igi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw te katy. Po ich wycięciu będziesz miał samochód śmierdzący jak duży fiat. M30 bez kata z problemami przepływomierzowo-sondowymi, które w tym wieku to norma, jest strasznie śmierdzącym trucicielem. Podejrzewam, że odezwą się głosy sprzeciwu, ale i tak im nie wierzę. większość bezkatowców w wieku 15 - 20 lat śmierdzi jak murzyńska chata. Osobiście wyciąłem katy w swoim 735. Różnicy nie było żadnej, ani w dźwięku, ani w mocy. No chyba, że faktycznie są zatkane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Wiesz co mam ten sam problem, ja mam katy ale wybebeszone, nic to nie dalo, zadnej mocy tylko dzwiek zmienilo na v8 jak muscle car, zabardzo nie pasuje do 730, wiec chyba bede musial spowrotem katy wstawic. A co do mocy to pewnie przeplywomierz, bo mam tak samo ze nie chce sie bujac, ledwo przyspiesza a spalanie +20l gazu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mam ten sam problem, ja mam katy ale wybebeszone, nic to nie dalo, zadnej mocy tylko dzwiek zmienilo na v8 jak muscle car, zabardzo nie pasuje do 730, wiec chyba bede musial spowrotem katy wstawic. A co do mocy to pewnie przeplywomierz, bo mam tak samo ze nie chce sie bujac, ledwo przyspiesza a spalanie +20l gazu

 

hahahaha no wstaw koniecznie najlepiej nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.