Skocz do zawartości

Elementy karoseri z laminatów BMW E30


Feda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Taka mała wrzutka, M3 czy nie M3 :) http://www.pesch.cz/bmw/bmw-e30

Trochę śmiesznie się rozmawia ale podobno warto.

Pozdrawiam

Andy

 

Przeliczaja na euro np za tylna klape 100 eur do e30 znajomy od nich bral jakosc raczej marna :mad2:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam.

 

Mam pytanko, na alledrogo są np. przednie błotniki do e30 z laminatu za 150 zł, czy wg. Was jest to coś warte ? Jak ze spasowaniem ? Da się zrobić aby były one idealnie gładkie jak oryginały ?

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

3-letni kotlet odgrzany :)

 

Mam pytanko, na alledrogo są np. przednie błotniki do e30 z laminatu za 150 zł, czy wg. Was jest to coś warte ? Jak ze spasowaniem ? Da się zrobić aby były one idealnie gładkie jak oryginały ?

Jak większość dorabianych elementów z laminatu - trochę trzeba zawsze popracować nad dobrym spasowaniem.

Czy da się zrobić, aby były idealnie gładkie..? wszystko się da :D Można taki element pociągnąć szpachlówką, co przy okazcji zniweluje nierówności i ubytki. Następnie zeszlifowanie na gładko i dobry lakiernik ;)

 

Pytanie co chcesz osiągnąć i gdzie startować..? Błotniki z laminatu nie dadzą piorunującej oszczędności na wadze (akurat ten element nie jest bardzo ciężki) i nie wszędzie są dopuszczone. Większe różnice są np. w masce, klapie bagażnika. Jeśli do cywilnego auta, to chyba w ogóle szkoda zachodu...

 

Czy ktoś słyszał coś na temat tapicerki drzwi z laminatu,widziałem coś takiego w E30 Tomka Smorawińskiego?

Na allegro bardzo łatwo to znaleźć. Wpisz "boczki e30" ;)

Firma się nazywa Plastil jeśli dobrze pamiętam. Spasowanie ok, ale trzeba porobić otwory (np. na klamkę) i wymyślić sobie patent na zamocowanie.

Ja użyłem spinek plastikowych... można też nitować, przykręcać wkętami, użyć nitonakrętek itp. :)

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.