Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie centralnego zamka.


azuz

Rekomendowane odpowiedzi

Witan

 

Dzisiaj postanowilem ze uproszcze sobie zycie i zamontuje centralke na pilota i polacze ja z centralbym zamkiem auta :8)

Rozgrzebalem wiec drzwi, co pozniej sie okazalo wogole niepotrzebne :P Dostalem sie do centralki obok kierownicy(na dole pod glosnikiem) podlaczylem kabelki tak jak trzeba i tam gdzie trzeba i teraz zamykanie auta wyglada tak:

musze kliknac od 1 do 12 razy zeby zaskoczyl, a tak przewaznie jest ze ja zamykam on sie otwiera ja zamykam...az w koncu zaskoczy.

Jak juz zaskoczy to moge otwierac i zamykac za kazdym razem jednym kliknieciem.

Ale wystarczy ze odczekam 2 minuty czy nawet mniej i znowu sytuacja sie powtaza, ze aby zamknac musze to zrobic kilkakrotnie.

 

Any idea?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

być moze trzeba jakiś pilot zaprogramować?? tak sądze bo miałem podobny problem. Trzeba uzyć odpowiedniej kombinacji naciskając klawisze pilota. Mój pilot działał i działał az jednego dnia odmówił posłuszeństwa. Raz zamykał a czasami nie w ząb. Ja na szczęściemiałem drugi pilot do tej centralki, bo tego pierwszego nie mam jak zaprogramować gdyż nie mam danych centralki. Mysle ze u Ciebie może być to samo chodz nie jestem na 100%przekonany.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom tak tylko ze centralka od pilota działa poprawnie, za kazdym nacisnieciem slychac prace przekaznikow i zmienia sie polaryzacja na wyjsciu z niej:P

 

Obstawial bym bardziej problem z jakby to nazwac hmm...wydaje mi sie ze auto czasami mysliz e drzwi sa wciaz otwarte i otwiera zamek spowrotem.

Jaki czujnik jest odpowiedzialny za to ze autko wie ze jest juz zamkniete? W sensie ze pozamykane ma drzwi?

Pamietam ze jak rozebralem drzwi to oprocz kabelkow do centralnego zamka byly jeszcze bodajże 2 wychodzace w strone klamki, co to jest? Podgrzewanie zamka czy ki pies? :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Niestety nie wiem, bo ja u siebie tego nie rozbierałem nigdy. Niestety ja Cie nie pomogę.

 

pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.