Skocz do zawartości

[E34] JAKI KOSZT DOŁOŻENIA ELEKTRYCZNYCH SZYB PRZEDNICH??


Upalacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów klubowiczów:)

 

Niedawno zakupiłem po rocznej męczącej przerwie . BMW E34 w bardzo ładnym stanie , lecz jak wiadomo rynek wtórny to nie diler i auto niema elektrycznych szyb z przodu mimo bogatego wyposażenia oprócz tej opcji . Chciałem się zatem spytać czy jest sporo roboty z dołożeniem elektryki na używanych częściach , chodzi mi głównie czy jest sporo roboty z ciągnięciem instalacji elektrycznych i czy E34 posiada instalacje fabryczną do elektrycznych szyb ??

 

Bardzo proszę o wypowiedzi , kręcić korbami w piątce deka nie przystoi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem zestaw na cztery szyby w popularnym serwisie alledrogo :D i z przesyłką 200zł mi wyszło. W zestawie były przełączniki w tylne drzwi, główne przełączniki na przód (te co przy ręcznym i biegach są), całe mechanizmy i wiązki elektryczne w drzwi. Instalacje do przełączników w przodzie miałem. W drzwiach od kierowcy również cała instalacja była, więc po rozwierceniu nitów i włożeniu nowego mechanizmu podpiąłem tylko do kostki. Od strony pasażera musiałem poprowadzić dwa przewody z mikrowyłącznika i kolejne dwa z silniczka do kostek wychodzącej z drzwi. Dalej już była instalacja.

Gorzej było z tyłu, ponieważ zestaw, który kupiłem był do innej wersji. Przewody z tylnych mechanizmów wchodziły do dużej (głównej kostki), natomiast ja miałem instalacje ze słupka wprowadzoną do małej kostki z cieniutkimi pinami i w dodatku kilka przewodów miało inny kolor. Kupiłem, więc w sklepie elektronicznym takie same piny, tylko że żeńskie i metoda prób i błędów podłączyłem wszystko :)

http://images33.fotosik.pl/376/633352ed1b63d463.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.