Skocz do zawartości

Składanie tylnej kanapy


CheatOff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...mam śmieszne pytanie a mianowicie jak złożyć tylna kanapę? wyczytałem z instrukcji że w bagażniku powinny być jakieś dwie gałki które niby przesuwają troszkę fotel do przodu i potem się go składa,nie zabijajcie mnie od razu za to ale niestety nie posiadam nic w bagażniku co by mogło wyglądać jak gałki,są tylko jakieś dwie zaślepki w górnej części bagażnika na samej tylnej kanapie też nie ma nic co by mogło wyglądać że da się to nacisnąć czy też pociągnąć,jedynie co się składa to środkowa część kanapy gdzie znajdują się uchwyty na napoje i mały schowek "na kanapkę" mam tylko nadzieję że BMW nie wpadło na pomysł że po co komu rozkładanie tylnej kanapy.

 

 

sorki za beznadziejne pytanie ale przeszukałem całą tylną część kanapy plus bagażnik i nic nie znalazłem co po naciśnięciu czy też przekręceniu rozkładało kanapę.

 

 

dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wersji Twojej E60, nie każda ma opcję rozkładania tylnej kanapy.(moja zresztą też nie miała)

Poczytaj ten wątek viewtopic.php?f=73&t=79131&p=562603&hilit=tylne+oparcie#p562603

Tam kolega progressowy opisuje swój "patent", aby się rozkładały :) Lecz oparcie rozkłada się jako całość, nie jest dzielone. Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki...pomogło i to sporo,będę musiał zrobić tak samo.

 

 

Swoją drogą to widzę że BMW chce zarobić na wszystkim czym się tylko da ale rozkładanie tylnej kanapy jak dla mnie to powinno być w standardzie a nie jeśli chce narty przewozić.

 

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.