Skocz do zawartości

Problem z wycieraczkami


porcik

Rekomendowane odpowiedzi

Moje E39 oszalało mianowicie.Wczoraj podczas ulewnego deszczu wycieraczki po prostu stanęły i odmówiły współpracy myślałem że to bezpiecznik ale niestety nie:/Dziś za to przestała działać tylna wycieraczka i spryskiwacze a żeby było śmieszniej jak włączam ogrzewanie tylnej szyby to otwiera się bagażnik a po dłuższym postoju przy otwartych drzwiach słychać jak zamek od tylnej szyby odskakuje i można ją bez problemu otworzyć...Ktoś ma jakiś pomysł bo moje się skończyły:/Jest to BMW 523i Touring z 1999roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego problem może jednak tu tkwić w ulewnym deszczu.

U mnie tak było podczas deszczu właśnie, wycieraczki stanęły i wracaj 20 km do domu, niebezpiecznie ale jakoś powoli dojechałem.

Po przęglądnięcie bezpieczników ze schowka i z bagażnika spojrzałem pod obudowe filtra kabinowego od strony pasażera i tam są przekaźniki, sprawdziłem i one też są DOBRE, ale coś mnie tyknęło że jeszcze pod drugą stroną coś jest i ściągłem obudowe i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że doskonale widze silnik wycieraczek który jest do połowy w wodzie.

Przyczyna :

zatkany odpływ wody spod szyby

Czynnik:

Liście i reszta syfu.

Zapobieganie:

Sprężone powietrze i dokładne osuszenie.

 

Chodzą do dziś, ale ....

W środku wygląda lepiej niż na zewnątrz, jeździ lepiej niż wygląda w środku. BMW

http://www.motostat.pl/user_images/7193/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.