Skocz do zawartości

318tds


BMWhiszpan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja posiadam 318tds w sedanie i ogolnie jestem zadowolony. Czesem zdazaja sie drobne awarie jak to bywa w kazdym kilkunastoletnim autku, ktorych naprawa wynosi po kilka zlotych a przy okazji samemu mozna sie nauczyc mechaniki :). Samochod mam 1,5 roku i zrobilem ok 15tys km.

Jesli jezdzisz skokojnie, nie naginasz bardzo przepisow :) to napewno jest to wowczas bardzo oszczedny samochod. W trasie przy 90km/s spalanie to 5l/100km. Co do mocy to te 90KM jest wg mnie wystarczajace do rozsadnej jazdy.

Wszystko zalezy od tego w jakim stanie kupisz samochod. Jesli bedzie zadbany i niewyjezdzony to z pewnoscia bedziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posidam dokładnie ten model czyli 318 tds w kombiaczku i powiem jedno :) JEST NAJBARDZIEJ OK

wiadomo mocą nie zabija ale...

kombiaczek - zawsze sie zapakuje pare wikeszych rzeczy

jesli chodzi o moc to mozna wstawic jakis chip

ja swojego lekko podrasowałem i jest STRASZNIE ZADOWOLONY

 

WSADZILEM TROSZKE PIENIEDZY ALE W CALE NIE ŻAŁUJĘ

POZDROWIONKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Ja tez jestem posiadaczem kombiaczka i tez tego silnika!!

Tak jak kolega wspomnial wyzej ze mocy czasami brakuje ale...

Mialem standardowe kombi, wsadzilem wieksze aluski , caly M pakiet zewnetrzy autko dostalo o wiele ladniejszy wyglad!! Spalanie naprawde rewelka malo pali jak i w miescie i na trrasie!! oczywiscie przy spokojniej jezdzie :) I jak dla mnie o wiele ladniejszy niz cupe i compakt !! pozdrawiam

Było e36 318 z 92r. M-technic . Piekna maszyna i bez awaryjna z 340tys.km:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bylo dokladnie to samo

typowy standart i jakos tak bez jaja to wygladalo

zrobilem dokladnie jak skroczek1 przy okazji ze rozwalili mi buumke pod blokiem na szczescie policja ich zlapala wiec mozna bylo na odszkodowanie liczyc

pojechalem kupilem calusienki mpakiecik plus nowe oczka z ringami

nie to auto

no a przy tym baaaaaaaaardzo przyzwoite spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.