Skocz do zawartości

Jak odpalić lampki diodowe nad kierunkowskazami.


CheatOff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...z racji że jest to mój pierwszy post to proszę o wyrozumiałość...mam pytanko,a mianowicie jak odpalić te lampki diodowe które znajdują się nad kierunkowskazami w BMW E60 pytam ponieważ u mnie się nie świecą (chyba że mają się nie świecić) ale widzę że tam kabelek z napięciem dochodzi.A może mam coś nie tak? :roll:

 

Sorki za banalne pytanie bo pewno takie jest ale nie mam pojęcia jak je odpalić. :roll:

 

z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja zawsze jezdze na "A" i zawsze sie swieca. W komputerze mam wlaczona opcje swiatla dzienne. Nie wiem czy to ma jakies znaczenie.

 

Pozdrawiam

a gdzie masz w komputerze opcje światła dzienne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? czy te diody świecą się podczas gdy światła są odpalone? :mad2: chodzi czy standardowo zapalają się kiedy tylko odpala się światła.

 

nie mam pomysłu co zrobić z tym,może jakiś bezpiecznik padł.Z drugiej strony gdyby było coś nie tak to czy komputer by nie zgłaszał błędu?

 

proszę o wszelkie podpowiedzi za każde będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Raczej tylko serwis BMW. Chyba, że masz jakiegoś elektronika z pełnym oprogramowaniem BMW. U mnie też nie świeciły jak kupiłem w Niemczech. Byłem u znajomego włączył je i pokazał że świecą ale nie mógł zaprogramować bo ta opcja była dostępna tylko dla serwisu. Koszt o ile dobrze pamiętam chyba 200 lub 250 zł.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżę troszku temat bo byłem w salonie gdzie kupowałem auto i koleś który tam pracuje ma identyczną beemke i stwierdził że te diody świecą wtedy kiedy potrzebują (coś mi się w taki kit nie chce wierzyć) ale stwierdził że u niego w aucie jest tak samo i tylko czasami mu się zapalają.

 

I tak podjadę do servisu zapytać co i jak ale najpierw poczytam wasze sugestie w tym temacie.

 

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Chyba świecą temu kolesiowi czasami ale we śnie. Nie ma takiej opcji, że świecą kiedy potrzebują. Albo są włączone na stałe i zapalają się razem ze światłami albo są wyłączone i nie świecą. Jedź do serwisu tak jak pisałem wcześniej tam Tobie zaprogramują i będzie ok.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.