Skocz do zawartości

Jaka plyta navi do mojej e65 / navi02 professional ?


sbk75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

serdecznie witam wszystkich, jest to moj pierwszy post na tym forum.

 

Posiadam e65 745i z wrzesnia 2002 roku.

 

Poprzedni wlasciciel zmienil juz czytnik navi z navi01(CD) na navi02(DVD).

 

Jak sie nie myle navi02(DVD) to wersja professional.

 

Moje pytanie do was - czy najnowsza plyta professional 2009-2 nagrana na DVD Double Layer bedzie dzialala w moim czytniku ?

 

Czy musze dokonac do tego celu jakiegos update´u ?

 

Wyczytalem w innym temacie ze trzeba wsadzic do czytnika po kolei wszystkie plyty ktore wchodzily do tej pory.

 

W czytniku mialaem jakas 2006, czy powinienem przed wsadzeniem 2009-2 zapodac do czytnika 2008-2 ?

 

Dziekuje z gory za porady.

 

SBK75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
wkladaj odrazu nowa to nie ma znaczenia z ktorego rokumasz mape,pytanie jaki soft ma czytnik....navi02 nie jest rowne navi02 o sa przed i po lifcie kolego i zeby bylo wszystko cacy to i po lifcie powinien byc monitor to wtedy by wyswietlalo jak w bmw po lifcie taka dodatkowa wiadomosc...te dvd tez nie musi byc nagrane w dl bo mozesz jego rozmiar zmiejszyc to co niepotrzebne wyrzyc np.jezyki zostaw taki jaki ci pasuje mozna to zrobic programem ultraiso powyrzucac i nagrac.....pozdrawiam daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witaj mialem podobny problem bedzie czy nie bedzie dzialac moje auto to bmw e65 z 2003 mam w standardzie czytnik DVD i zakupilem plytke z najnowszymi mapami ale nie chciala isc wiec ja nieco zmodyfikowale tak jak kolezanka powyzej pisala wyciole tu i tam i nagralem na zwyklym dvd i poszlo ale nie dawalo mi to spokoju mam orginal i musialem uzywac pirata pojechalem do aso i sobie zaktualizowalem dvd i teraz czyta to i tamto wienc nie ma drogi bez wyjscia .Mozna sobie samemu zrobic taka aktualizacje ale nie jest to latwa droga tanisza napewno jesli sciagniesz nowy soft i sam sobie go zainstalujesz ale nie polecam ASO w tej dziedzinie napewno nie nawali i jest to nie drogi zabiek w granicach 150-200pln Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.