Skocz do zawartości

850 - kilka wad , czy one ją wykluczają?


monteki3

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, zamiast zadawać po raz 150ty te same nudne pytania, poczytaj stare posty. To było już wałkowane wielokrotnie.

Jeśli ledwo ogarniasz kupno 8ki za 16tys, to lepiej sobie podaruj i oszczędź sobie kłopotu.

Pozdrowienia

Paweł

www.automobile-catalog.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mamy inne podejscie do tematu.. dla mnie asuto nigdy nei sluzyło do lansu ... ( zreszta z całym szacunkiem dla tego modelu.. ale nei przesadzajmy)

 

to auto ma być kolejną realizacją moich motoryzacyjnych marzeń ( inne auto mam na codzień)

 

myślałem o subaru imprezie GT , ale gdy zaczałme wgłebiać sięw temat okazało się że dałbym radr kupic bmw 850 ( auto które zawsze mi się podobało i zawsze uwarzałem za nieosiągalne)...

 

pyatnie czy będe w stanie je utrzymać .... czy można podac miesięczna kwote , która trzeba w budrzecie zagosdpodarowac na utrzymanei takiej 850 .

 

Dodam że autem będe jeździł sporadycznie dla przyjemności , nie na codzień.

 

 

powiem tak, ja w e39 528i wsadziłem (bez paliwa, ubezpieczenia) w ciągu 4 lat ok. 52 tys zł

 

zakładam, że w 850 pójdzie więcej

także te 16 tys to jest nic w porównaniu do tego co nadejdzie

BMW 528i, vito 110 CDi,


Zajazd pod Sosnami, Małkinia

Bar Sosenka, Rockwool polska, Małkinia

Zajazd Chodowiak, Chodów k/Siedlec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi ponad 12 tys rocznie na naprawy 528 ??

 

to o ile nie zrobiles z niego 400 konnego potwora.. to sorki ale w co Ty to ładowałeś....

 

to budrzet pozwalający spookjnie posiadać subaru imprze gt ;/

 

hmmm miałem kilka autek ale w zadne ( nie mówie tu o tuningu) nie zdarzyło mi się wsadzać tyle pieniedzy ( 12 tys na naprawe rocznie..)

 

wiec lekko mnie zaskoczyłeś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że tu nie chodzi o to na co mnie stac bo odpukać nei narzekam.... ale nie chce utopic się w złomie... mialem raz takie auto ( złom;/ ) i boje sie tego znowu.. tu nie chodzi o kase .. tyulko o to że wtedy szlag mnie trafiał że dałem sięnabrać na złoma.... i odbierało mi to całą prrzyjemność z jazdy

 

 

http://moto.allegro.pl/item684974035_bmw_850i.html" target="_blank" target="_blank

 

co myślice o tej ?

 

 

aa i jeszcze jedno , jak to jest w końcu z tymi przewodami WN , faktycznie kosztują 2-3 tys zł ?? i nie ma innej możliwości ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.