Skocz do zawartości

320D 150KM Touring - Błędy silnika


fabriccio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję pomocy w temacie objaśnienia kodów błędu.

 

Sytuacja była następująca:

Normalna jazda 2 pasmóweczką ok 200km/h, silnik zgasł. Po zatrzymaniu się podpiąłem auto pod kompa, wynik - kilka błędów:

 

Błędy silnika jakie się pojawiły:

4560

4570

4610

4B90

 

Hm....... odpaliła i śmiga normalnie. Szukam wszędzie co te kody oznaczają ale nie mogę znaleźć, proszę o pomoc.

 

E46, 320D Touring, 2003r., 150KM.

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie mnie to się stało tylko mojemu kumplowi, ale...... okazało się, że błędy dotyczyły filtra paliwa /nie wiem w jaki sposób to zrobił, mówił, że LAUNCH pokazał mu te, o których napisałem w 1 poście/. Dlatego pytałem.

Co zrobił? Wymienił filtr paliwa, był zasyfiony strasznie. Wymienił, z FILTRONA na MAN-a i błędów nie ma. Ale jak pisałem po zgaśnięciu silnika odpalil i normalnie autko jeździło. Prawdopodobnie jakiś "syf" poszedł z filtra i to było przyczyną. Ot cała opowieść.

 

A tak nawiasem mówiąc kumpel się zna, sam już rozbierał silnik i składał bo po zakupie mu padł tłok i wymieniał. A jak widzę jak on jeździ :mad2: to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że chcę kupić właśnie BMW. Ale.....szukam już długo i "lipa".

 

A miałem już okazję i nie kupiłem, piękną 320 z 2002r. touring, w jasnej skórze, to wybrzydzałem, że nie ma DSC tylko ASC i grzanych foteli oraz tempomatu, przez to nie kupiłem. Cena była 29000zł. I teraz szukam już kilka miesięcy. A chcę właśnie z jasną skórką, a tych modeli jak na lekarstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.