Skocz do zawartości

Czy warto sprzedać te felgi?


MaatOhewetBi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ostatnio ciężki temat do przemyślenie.Planuję sprzedać swoje felgi, któe widnieją na zdjęciu: http://images39.fotosik.pl/110/c392f4432d3522f4m.jpg

 

Szkoda mi ich sprzedawać, ale nie mogę do nich założyć węższych opon, bo teraz mam na przodzie 225/45 a na tyle 245/45. Jakoś mi te opony na tyle w ogóle nie pasują. Dla mnie optymalną szerokością byłyby 205, no ale musiałbym mieć węższą felgę. Chłopaki doradźcie coś, jaką cenę mógłbym dostać za te felgi. Prawda jest taka, że są one w naprawdę dobrym stanie.

Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz bezcenne :lol:

Zobacz inne wzory od E90.

 

Hehe :lol:

 

Dobra, a jakie felgie proponujecie? Dla mnie priorytetem jest szerokość opony, czyli 205, bo dla mnie to optymalna szerokość na nasze koleiny :cool2: Dodam iż koło zapasowe mam na feldzie jak na tym rysunku:

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.ziomal.itl.pl/opisy/uzywane/e36_coupe/bmw_e36_325is_02.jpg

Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na upartego, to na felgę 8 cali można założyć oponę 205, a na 8.5 cala 215 - przy średnicy 17 cali takie rozmiary jeszcze się mieszczą w granicach - choć na pewno na oponę to dobrze nie wpływa - taki german-style wyjdzie :lol:

 

Felgi naprawdę fajne - szkoda się pozbywać. Chcesz kupić też 17-stki czy mniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na upartego, to na felgę 8 cali można założyć oponę 205, a na 8.5 cala 215 - przy średnicy 17 cali takie rozmiary jeszcze się mieszczą w granicach - choć na pewno na oponę to dobrze nie wpływa - taki german-style wyjdzie :lol:

 

Felgi naprawdę fajne - szkoda się pozbywać. Chcesz kupić też 17-stki czy mniejsze?

 

Chcę kupić felgi mniejsze i węższe opony, bo samochód przy oponach 245/45 tył i 225/45 przód jest lekko zamulony. Poza tym w koleinach jest masakra, nie można trzymać kierownicy jedną ręką. Podejrzewam, że spalanie też jest większe aczkolwiek na ten aspekt nie narzekam bo po mieście udaje mi się zmieścić w 11 litrach.

Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.