Skocz do zawartości

Po wyprzedzaniu silnik nie ma wolnych obrotow...


radek695

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Wczoraj przed wyprzedzaniem przelaczylem silnik na benzyne wcisnalem gaz i zaczalem wyprzedzac, zaraz po wyprzedzeniu silnik zaczal przerywac dziwnie, szarpniecie po zdjeciu nogi z gazu i dodaniu ponownie. Pod samym domem zgasl, teraz juz nie ma wolnych obrotow obroty skacza i gasnie ale jak sie doda gazu i trzyma np. na 2tys to chodzi rowno. Smierdzi dziwnie z wydechu tez przy tym. Odlaczylem klemy na noc zeby sie zresetowal komp ale nic nie pomoglo. Moze macie jakies pomysly bo ja juz mam stres. Silnik to M62 3.5 z gazem sekwencyjnym

Pozdrawiam

Radek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro bede dzwonil do serwisu i bede chcial podpiac sie pod kompa i zobaczyc co jest grane. Okolo rok temu siadla mi przeplywka i objawy byly podobne. Przeplywke kupilem nowa orginal wiec mysle ze nie siadla znowu. Mysle ze wtryski raczej sie nie zapiekly bo zawsze rano odpala na benzynie i jakis czas jedzie na benzynie i wszystko gralo jak potrzeba. Jestem za granica wiec pewnie bedzie mnie to kosztowalo.
Radek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj bylem na serwisie i okazalo sie ze to przeplywka. Taraz mam pytanie czy jest jakas gwarancja na przeplywki (10 miesiecy chodzila) i czy mozna to zareklamowac. Kupowalem nowa wtedy w sewisie bmw ale zakladalem sam wiec moze nie beda chcieli uznac gwarancji bo nie bylo montowane u nich. Moze zna ktos jakis podobny przypadek
Radek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.