Skocz do zawartości

OPONY/LAKIER - HELP


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 2 zapytania do kolegów i koleżanek z forum.

Otóż:

1) jakie opony fabrycznie były montowane na felgę 15/7J/H2 w E36 Compact`ie 316i z 98 r? Czy zakup opon 205/60/R15 bedzie dobry w tym przypadku? Czy moze lepiej 205/55/R15? Jak bedzie wygladala wtedy sprawa z przeklamywaniem licznika (chodzi o to aby go nie bylo oczywiscie)?

 

2) czy ktoś wie i może polecić jakiś środek na zanieczyszczenia na karoserii po ptakach? Razz Chodzi mi o to iż ostatnio na czyściutkie autko narobił ptak - po umyciu efekt jest taki że te zanieczyszczenia delikatnie jakby wżarły się w lakier powodująć lekko widzialną plamę - próbowałem pasty ABEL, pomogło lekko ale plamę nadal mogę dostrzec...

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz teraz rozmiar opon?

 

o to chodzi ze teraz mam jeszcze opony z zimy na felgach stalowych :oops: i jak najszybciej chce na te felgi aluminiowe kupic opony aby na stalowkach i zimowkach nie jezdzic i nie wiem jaki profil opon do tych felg aluminiowych powinien byc. Poprzednio na tych felgach byly opony o rozmiarze 205 ale wlasnie nie pamietam jaki byl ich profil i tu sie pojawia moj problem :? Pomozcie bo cieplo juz za oknem a mnie nerwica przez to lapie patrzac na czym jezdze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przewertowaniu wiele postów i opinii na temat opon, chciałbym się zapytać co byście wybrali na moim miejscu:

1. Fulda Carat Progresso - cena ok 230 zl/szt.

2. GoodYear Optigrip - cena 285 zł/szt. (czy się opłaca?)

3. GoodYear EfficientGrip - cena ok 290 zł/szt.

 

Myślę, że to 3 sensowne opony, wiele opon z segmentu cenowego 220-290 zł ma skrajnie mieszane opinie, dlatego chcę rozwiać swoje rozsterki i piszę na tym forum. Z tego co znalazłem w necie te 3 opony cieszą się dobrą opinią - a Wy co o nich sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.