Skocz do zawartości

Wydech Mugen WM Sport - czy dopuszczony jest do ruchu?


Windowmaker

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze smerfy muszą dopaść cię z decybelomierzem żeby stwierdzić że przekraczasz dopuszczalny poziom hałasu(przynajmniej tak powinno to wyglądać), tak samo jak w przypadku przyciemnianych szyb że przednie są niedozwolone to można dopaść folię o odp przepuszczalności i też muszą to sprawdzić żeby ci dowód zatrzymać. A za opony zjechane już np mogą zabrać bo masz na nich znaczniki i jak dojedziesz do zera to wiadomo że opona kaput. (wiadomo w teorii wszystko jest na "oko" nie podoba mu się albo ty mu nie pasujesz i się zaczyna)

Jeszcze rok temu jak kupowałem moje 1 e36 od gościa to tylko ze wzg na stan tech bo było igła!!! ale wydech maaaaskara byłem najgłośniejszy w całej okolicy :evil: koleś wyciął wszystko co sie dało wstawił pustą puszkę i stożek efekt: wibrujące okna w domach uciekające szklanki ze stołu jak podjeżdżałem nie wspominając że było mnie słychać z kilometra zza lasu hehe policja mnie zatrzymała ze 1o razy o różne rzeczy pasy, prędkość itd ale nigdy nie przyczepili się do wydechu hehe

Im się wydaję że jeszcze dużo mogą zrobić na "gębę" guzik prawda!

Są jeszcze tacy tam w szeregach co już dawno ich powinno nie być wychowani w starym ustroju, kiepom odwala widzą młodego za kółkiem (już nie wspomnę o bmw) to zaraz "załącza" im się Chuck Noris i muszą nas "gnębić" choćby mieli "tworzyć" przepisy na miejscu aby nas karać :x

A na zakończenie mam kolegę w policji wrócił zza granicy pracy nie mógł znaleźć to co poszedł na policjanta (1900 podstawa całkiem przyzwoicie kusi wielu ) jest załamany tym co zobaczył kogo tam "przyjmują" jeszcze trochę i ten nabór trafi na ulice a wkrótce do drogówki i zobaczycie na jakich oszołomów będziemy trafiać (bez urazy dla policji bo szanuje ich i są tam ludzie z kulturą i głową, ale niestety życie jest takie że "prostaczki" zawsze jakoś ich przesłaniają lizustwem u przełożonych i szybciej trafiają na nas:( )

Generalnie wg mnie jeżeli nie mieli urządzenia i nie sprawdzili poziomu hałasu to wiesz co ci mogli zrobić ....

sory za wywód ale musiałem się wyżalić bo ostatnio trafiłem na mega przychlasta...

Kolego jedź na stacje diagnostyczna i się dowiedz oni wiedzą najlepiej, dobrze zagadaj :twisted2: żeby ci podbili przegląd i śmigaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o takie rzeczy powinieneś pytać sprzedawce zanim kupisz - certyfikat zwykle jest na papierze lub tłumiku - jak w przypadku lamp- osobiście odradzam ci Mugena kumpel miał w Civic-u - fan tuningu jednak wymontował poszukaj czegoś Ultera ew. Remusa (jeśli ci fundusze pozwalają) a i jest jeszcze jedna sprawa - sam kiedyś myślałem nad wydechem Mugen - jednak jak pucha standartowego tłumika ma 53 cm a cała wielkość Mugenów nie przekracza 50 cm - no chyba że się coś zmieniło odkąd się interesowalem
masqo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.