Skocz do zawartości

320d 2001rok sedan Wahacze przod


vidlasty

Rekomendowane odpowiedzi

Rok jazdy po wroclawiu i wachacze wybite na sworzniu z przodu, faktoza ze po dziurwach drogach sie szwedalem ale co tam. Potrzebuje zakupic dwa takie do e46 sedan 2001 rok, ma ktos moze na sprzedaz nowe - zamienniki, z kasa trzeba sie liczyc. pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jest jakas mozliwosc, wyeliminowania tego w latwy sposob - luzu, tlucze sie w momencie kiedy jade po dziurach, czyli tylko w pionie, kolo sie nie rusza w lewo a ni w prawo, kiedys mozna bylo te swoznie dobic i by to zalatwilo sprawe, ale ten wahacz jest aluminiowy, ma ktos jakis cwany sposob, po prostu denerwuje mnie to tluczenie sie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak nie masz luzu na L-P to znaczy ze koncowki drazkow kieowniczych sa ok, a jezeli chodzi o wachacze to czeka Cie wymiana i moim zdaniem im szybciej to zrobisz tym lepiej dla twojego auta. ja sam jestem wlasnie po wymianie bo bylem w takiej samej sytacji co Ty i juz nie moglem sluchac stukania ( obecnie mam zalozone wachacze MELYE HD i jestem zadowolony) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również polecam Meyle HD. Ich wielką zaletą jest to, ze mozesz bez problemu wymieniać poszczególne sworznie - co nie jest możliwe w np. lamforder.

Ja własnie jestem świeżo po wymianie i jest poprostu miodzio. Za komplet sworzni + tuleje ( L i P ) zapłaciłem 400 zł :wink:

320d `02 by MT 184KM@406Nm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Z powodu iz nie ma żadnego! konkretnego tematu, tylko problemy użytkowników, podpinam się pod ten temat :)

 

Wiem ze temat był porusznay ale niezwykle ospale, wiec chcialbym rozwinac temat wachaczy których jest bardzo duzo na rynku, i ciezko wybrać firme w dobrej cenie.

Tu moje Pytanie nie chce za duzo wydac na wachacze poniewaz dluzej niz 2 lata nie bede jezdzil tym autem i mam takie opcje albo febi za 360zl sztuka albo myle hd za 370sztuka (4lata gwarancji)

i do tego tuleje febi 180zl, myle hd 210zl lub lamforda 290zl.

Panowie Co wybrać slyszalem sporo opini ze myle jest naprawde twardy, szczególnie tuleje, wiec mysle nad wachaczami myle lub febi + tuleje lamforda (które sa ma olejowym plywaku, wiadomo mniej czuć dziury)

zastanawiam sie nad tulejami febi sa o 110zl tansze i wydaje mi sie ze sa miększe niz myle hd lecz pewności nie mam, jakieś rady konkretne prosiłbym dostać?

 

JEST OPCJA KUPIC wachacz SRL po 190 za sztuke i do tego lemforda lub febi tuleje.

Tylko Nie wiem czy warto,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde? Taka nendza?

To lepiej wsiąść myle hd wachacze i tuleje?

Słyszałem ze sa twarde to jest prawda czy nie do konca?

 

A co powiecie o SRL? I DO TEGO TULEJE MYLE

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=984584755

A te wachacze jest 2 lata gwarancji a dluzej i tak nie bede jezdzil tym autem wiec bardziej mi sie oplaca conajmniej 200zl w kieszeni zostanie.

ktoś zakupil i jezdzi na srl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.