Skocz do zawartości

poduszki silnika .czy jest róznica pomiedzy diesl a bęzyną


martino281

Rekomendowane odpowiedzi

witam z góry sorki być może było kiedyś o tym ale za chiny ludowe nie mogę znaleźć ,nie wspominając o tym iż szukaj ka wprowadza w pole :D no ale na temat .po kolizji rozpadły mi się poduszki silnika więc postanowiłem kupić z allegro ,no i zonk tak trzecie buda że szok ( jakby miał się zaraz rozlecieć) wiec moje pytanie czym się różnią te poduszki :?: :?: zauważyłem że z tych ściętych wyleciał olej :shock: być może ma ktoś na zbyciu takie poduszki do 1.7 tds-a.dzięki za odp i zarazem pozdrawiam. :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobie u siebie ale wruciłem do uszkodzonej bo na tej nowej sie nie dało jezdzic trzesło jak nie wiem szczegolnie na obrotach biegu jałowego bo w jezdzie było mniej odczuwalne. A wymieniałes jedna czy obie??
http://img59.imageshack.us/img59/206/int1im1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniałem obie kupiłem je używane tylko były na bank od benzyny :duh: na biegu jałowym jak piszecie nie da rady wszystko spada , jeśli się podniesie obroty na około 1000 jest oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo było u mnie i tez kupiłem poduszke niby do diesla ale pewnie jest od benzyny. Firma pewnie jakas smieszna bo płaciłem cos koło 90zł a były tez takie po 250zł wiec pewnie wina jest tego ze nie jest to jakas porządna poduszka, ale pokombinuje troszke z ta co mam moze uda mi sie jakos ja zmiekczyc(wiem ze to nie tak powinno byc ale moze cos pomoze:P) zeby nie przenosiła az tak tych drgan.
http://img59.imageshack.us/img59/206/int1im1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poduszki dobieramy do budy i silnika (np. sedan 318tds,318is identyczne)

Na rynku występują dwa rodzaje poduszek,

oryginalne BMW z olejem w środku ok. (220zł/szt)

i różnego rodzaju zamienniki na twardej gumie np. firmy Hart 65zł/szt.

 

Na poduszkach nie warto oszczędzać, nowe albo używane w dobrym stanie inaczej będzie telepać

=======================

BMW 528i e39 Sedan M-PAKIET, 99r benz+gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno jest olej ponieważ po strzale się oberwały ,i przy wyciąganiu wylał się olej !no i jeśli ja potrząchasz to powinno (((((((((((((( chlupać))))))))))) :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kupiłbym oryginały i święty spokój

Morze te używki niby z olejem bo jak piszesz chlupią są średniej klasy zamiennikami i telepie

Poduszki powinny być dwie identyczne (tej samej marki)

 

www.autonarbutta.pl zadzwoń to dobiorą ci te poduchy

=======================

BMW 528i e39 Sedan M-PAKIET, 99r benz+gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem compacta 318ti m44 po wypadku była urwana łapa silnika motor sie obwiesił obowiązkowo do wymiany poleciały poduchy mam mega dobrego mechanika jak usłyszał a jakiś bublach tanich wyśmiał mnie.

prawda jest taka można przyciąć na niektórych częściach ale nie na tak ważnych jak poduszka silnika albo skrzyni biegów. lampa zamiennik why not hehe ale nie odstawiać manianay z resztą. podam przykład z życia wzięty, musiałem kupic 2 amory i spręzyny do mojej buni w hurtowni powiedziałem że che oryginały koles zawołał za amor 280zł billstein + spręzyna 140 firmy k+f niemiecka taka jak powinna byc w moim aucie. ale polecil mi zamiennik za 95zł powiedział ze tanszy a bedzie to samo bo to w polsce robione a nie w niemczech dlatego taniej. milon razy pytalem sie go czy aby na pewno bedzie si koles mowil ze daje se glowe odciac i co glowy by nie mial polski syf zalozylem i na drugi dzien sciagalem, jak wypalil samochod w gore to myslalem ze zalamie... zalozylem oryginaly i gra i buczy siedzi jakby z fabryki wyjechal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin222 dobrze napisał że na niektórych gratach nie warto oszczędzać i pakować zamienniki bo prawie zawsze dostaniemy po kieszeni

 

Powinniśmy gdzieś na forum wypisać taką liste na czym nie warto oszczędzać

=======================

BMW 528i e39 Sedan M-PAKIET, 99r benz+gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin222 dobrze napisał że na niektórych gratach nie warto oszczędzać i pakować zamienniki bo prawie zawsze dostaniemy po kieszeni

 

Powinniśmy gdzieś na forum wypisać taką liste na czym nie warto oszczędzać

 

dobry pomysl z tym dzialem o zamiennikach :cool2: naprawde jest wiele czesci tez niemieckiej produkcji ale zamienniki ktore sa duzo tansze a pasuja idealnie powinien sie znalesc taki dzialik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.