Skocz do zawartości

Woda wewnątrz samochodu


Sphinix

Rekomendowane odpowiedzi

odsuń dywan odkręć z przodu głośnik za głośnikiem idzie odpływ do progu otwórz szyberdach poproś kogoś niech ci wleje do przedniego odpływu w szyberdachu0,5 l wody i popatrz czy ci w okolicach głośnika woda się nie przelewa do środka , przy okazji luknij na odpływ w progu czy ci wylatuje dobrze woda przez odpływ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo u mnie- cała podłoga :( Mechanik mowil ze od nagrzewnicy ale wydaje mi sie ze nie bo ubyło zbyt malo plynu w porownaniu z tym co zobaczyłem. Naprawe problemu zaczynam od:

- Wybebeszenia wnetrza

- udoroznienie odpływow

>szyberdach

>progi

>podszybie

Czy cos ominąłem, w jakie spinki sie zaoatrzyc bo pewnie jakies polecą przy zdejmowaniu tego i owego...?

Ile czasu zajmuje zdemontowanie wnetrza (coupe)?

Moze sie przydadza jakies srodki zapobiegajace korozji itp. mozecie cos polecic?

P.S. U mnie nawet pas pasazera jest mocno wilgotny po wysunieciu czy tam teaz sa jakies odpływy??

Dzieki wielkie za odpowiedzi.

 

Kolego weź sobie podokręcaj śruby na łączeniu wentylatora na podszybiu i sprawdź drożność tych dwóch kanałów odpływowych tam.

Mozesz cos wiecej napisac, moze jakas fota naprowadzajaca chocby telefonem. Rozbierałem elementy na podszybiu przy wymiane filtra kabinowego ale nie przypominam sobie zeby były tam odpływy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.