Skocz do zawartości

Tylne kolo delikatne rozjechane..co wymienic ?


anatoss

Rekomendowane odpowiedzi

tuleje tylnej belki to takie pionowo zamocowane gumy mialem tak samo tylko ze z 1 kołem ale wymieniłem obie i moja sliczna e30 stoi równo - wymiana trwała 6h (liczac przerwy na piwko:) ) i ja musiałem użyć palnika PS nie kupoj zamienników lepiej drozej a raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tuleje dalem 160 zł za 2szt a nie orginalne kosztowaly 100 za 2szt a jak sie za to zabrac hym no to najlepiej w warsztacie jak masz kogos znajomego lub jak masz wlasny garaz z kanałem.Tuleje te znajduja sie jak by to powiedziec przy koncach progow pod spodem taka duza nakrętka napewno znajdziesz na 2 koncach belki one sa wciskane w ta belke wiec same tak łatwo nie wyjda do tego pryzda ci sie wlasnie palnik ja jeszcze porozwiercałem ile sie dalo ta gume w srodku zeby jak najmniej sie paliło - w srodku gumy jest tuleja aluminiowa ktora z czasem zgrzała sie pewnie z pretem na ktorej jest osadzona ją najlepiej tez podgrzac bo wtedy pusci potem kombinerkami ja poluzowac i wuala :D ale to wlasnie zajmuje najwiecej czasu bo to naprawde mocno siedzi no i przy podgrzewaniu trzeba uwarzac na pompke paliwa z lewej strony jest tuz przy tej jednej tuleji ja ja obłozylem dokladnie mokra szmata zanim zaczołem bawic sie tam palnikiem no a co do wciskania to jak przebrniesz przez to wyzej to wlozenie ich pojdzie jak spłątka :wink: PS tą belke mozna zdemontowac i wtedy sie pewnie tak nie nameczysz tylko ze do niej jest duzo rzeczy podokręcanych jak juz pisalem mi to zajeło 6h nie spieszylem sie i wszystko to robilem u wojka w warztacie czyli mialem wszystkie narzedzia oczywiscie mozesz zlecic to mechanikowi ale podobno to trohe kosztuje tak slyszalem (oni maja sciagacze i wogole) ale jak sam to zrobisz to masz pewnosc i satysfakcje oczywiscie trzeba to lubic jesli cos chcesz wiedziec wiecej lub dokladniej to moj numer gg 2276655 przewaznie po 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.