Skocz do zawartości

[46] Turbo dziura pare innych pytań


scota666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pare pytań może ktoś będzie znał odpowiedzi.

1.Zauwarzyłem że podczas przyspieszania popjawiła się turbo dziura a mianowicie na 1 ciągnie na 2 ciągnie łaadnie od 1700 obr na 3 biegu między 2100 obr a 2400 może niecałe dziura po czym 4 i 5 przyspiesza bezproblemu tak się dzieje niezawsze na tym 3 biegu czsami jest to odczuwalne a czasami nie .

2 pytanie jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ustawiane są elektrycznie ale niewiem czy są podgrzewane czy poprostu sie niepopsuły

3problem był jeszcze z trzeszczącą tapicerką ale poradziłem sobie dzięki forum już jest cisza i spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie może tak być, że w manualu brak mocy występuje na niektórych biegach. Albo on jest albo nie, zależy to tylko od prędkości obrotowej silnika. Może po prostu występuje sporadycznie a na niskich biegach tego nie zauważasz, bo szybko się wkręca na wyższe obroty. Na początek sprawdź układ dolotowy, czy nie ma nieszczelności i czy nie dostaje się gdzieś fałszywe powietrze ( u mnie np. pęknięta była obudowa filtra powietrza i miał czasami takie objawy),to najłatwiejsze i nic nie kosztuje, a potem zacznij szukać na tym forum, bo o tych zjawiskach napisano już całe morze słów. A co do lusterek to wydaje mi się, że każda E46 ma podgrzewane ale mogę się mylić. Zdejmij szkło lustra i sprawdź czy ma podklejoną siateczkę metalową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lusterka sprawdze a jak sie wyjmuje je może bespiecznik poszedł bo niedziałają a co do tej dziury to szperam cały czas na forum ale ewidetnie na 2 ciągnie cały czas a na 3 jest chwila spowolnienia znaczy sie ciągnie hwila spowolnienia i dalej ciągnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.